2737
2734
عنوان

کرونا و بارداری چکار کنمد

106 بازدید | 18 پست

بچه ها امروز فهمیدم باردارم و کرونا هم دارم از صبح تاالان سردرد شدید و سرگیجه دارم بدنم داغه، خیلی درد شدیدی تو سرمه نمیدونم چکار کنم دا م از میمیرم بخدا دیگه استامینیفون ساده خوردم بی فایدس

عزیزم حتما برو دکتر سرمای تقویتی برات بنویسه جاریه من گرفت دیر رفت دکتر میگفت اخه تو حاملگی چه دارویی میخوان بدن دکتر کلی دعواش کرده بود که دیر اومده

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم باید با دکترت مشورت کنی ببینی چی خوبه برات من تاپیک دارم در این مورد ولی شاید یه سری چیزا مث دمنوش مضر باشه برات.ولی آش و غذاها میدونم مسکل نداره.

تاپیکا آخرمه مفصل نوشتم خاسی بخون

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ
2728
عزیزم حتما برو دکتر سرمای تقویتی برات بنویسه جاریه من گرفت دیر رفت دکتر میگفت اخه تو حاملگی چه داروی ...

فردا تاسوعا. نمیدونم هستن یا نه اما بخدا دارم میمیرم از شدت درد 

مرسی عزیزم و اقعا عسل اوایل بارداری خوب نیس؟ 

عسل فکر نکنم موردی داشته باشه ولی دمنوش ک داروهای گیاهی داره میدونم یه سریش خوب نیس

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ
2738

اسی نگران نباش اصلا

اول دکتر بریدیا عفونی یا ریه

کودکان و زنان باردار و بیماری های خاص با مشورت پزشک برای مصرف

شربت اسماویت تقویت کننده سیستم تنفسی

و شربت ایمونس تقویت کننده سیستم بدن بعد از بهبودی  

پرهیز از غذاهایی خمیری مثل انواع حلیم  چیزلی شیرین  مثل مربا کاچی و... ماکارانی فست فود گوشت گوساله میوه های چون خربزه هندوانه و موز .....انواع لبنیات انواع مغزها به غیر بادوم اصلا نخور

غذاهای قابل خوردن شامل :

ابگوشت گوشت تو شیشه گوجه کبابی بوقلمون بلدرچین مرغ کبابی گوشت گوسفندی انواع سوپ و اش

میوه فقط سیب درختی و هویج

بادام با 1لیوان اب میکس میشه شیر بادوم برای سرفه خیلی خوبه

سیب درختی پخته با گلاب

بعد هر وعده غذایی 1قاشق گلاب در طول روز بیشتر از سه قاشق نشه اسهال میاره

برنج با شوید یا زیره یا زعفران سردی برنج بگیره

استفاده از وپیاز و سیر فراون چه پخته چه خام

الکل واکتیس هر گونه ضد عفونی ممنوع ریه درگیر میکنه و خطرناک در این شرایط

ضدعفونی هوا با گلاب ضدعفونی سرویس بهداشتی با تاید یا صابون رنده شده

استفاده از سرکه در ریکا برای ظروف

ظروف فرد بیمار حتی المکان یک بار مصر در غیر این صورت ظروف جدا با اسکاج جدا

راستی یه چیزی ممکنه برای همه نباشه البته  

شوهر من عسل میخورد اکسیژن خونش از 98میومد 90اینا اونموقع که بستری بود فهمیدیم

اگر عسل خوردید و نفس نیم ساعت بعدش کم اوردید و اکسیژن خون  پایین اومد نخورید

اسی نگران نباش اصلا اول دکتر بریدیا عفونی یا ریه کودکان و زنان باردار و بیماری های خاص با مشورت ...

اسی زعفران و هویج و..البته تو بارداری خوب نیست گلابم اطلاعی ندارم برابعصی چیزاش خودت مواظب باش مصرف نکنی

اسی زعفران و هویج و..البته تو بارداری خوب نیست گلابم اطلاعی ندارم برابعصی چیزاش خودت مواظب باش مصرف ...

واقعا هویج خوب نیست؟ واسم کلی گرفتن ک آب بگیرم بخورم آخه مایعات چی بخورم دیگه 

عزیزم حتما برو دکتر سرمای تقویتی برات بنویسه جاریه من گرفت دیر رفت دکتر میگفت اخه تو حاملگی چه داروی ...

دکتر چی رفته بود؟ من عمومی رفتم اصلا میگه بارداری هیچ دارویی نمیتونم بهت بدم و فقط استامینیفون و ویتامین سی و دیفن هیدرامین داد