2733
2739

یک ماهه دختر دو سال و هشت ماه ام رو دارم از پوشک میگیرم جیش و پی پی رو تو قصری مبکنه و اعلام میکنه چند ثانیه قبلش اما فقط تا وقتی بدون شورت. یا شلواره   به محض اینکه شلوار پاش میکنم کلا یادش میره و شلوارشو کثیف میکنه راهی دارین چیکار کنم باش؟!

تورا در آرامش میخواهم ایرانم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فقط تنها راهی که من جواب گرفتم ،براش برچسب می چسبوندم ب عنوان جایزه  ،بخاطر همین خیلی ذوق داشت 

من۲سال و۷ ماهگی ب مدت ۳ روز یادگرفت پسرم

موجیم ووصل ما ازخودرهیدن است ،ساحل بهانه است رفتن رسیدن است  

فکر میکنم یک ماه کمه چند ماه باید سر به سرش بزاری دعواش نکنی که جیش بند نشه ولی چند ماه تلاش کن ان شالله درست بشه 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
من دخترم ۱۸ ماهگی دیگه گفت پوشکم نکن و جیششو گفت امان از دختر داداشم که پیش من بود دو سال و ۳ ماهش ب ...

ببخشید میگرسم چرا پیش شما

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
2740
راه صدساله رو نخواه ک یه شبه بری  باید بچتو ببری باخودت دسشویی یادبگیره تورو ببینه  نترس ...

من که خوشم نمیاد ابنجوری بچه هم باشه باز موذب میشه ادم

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
من دخترم ۱۸ ماهگی دیگه گفت پوشکم نکن و جیششو گفت امان از دختر داداشم که پیش من بود دو سال و ۳ ماهش ب ...

چونمه بچه بیچاره پیش مادرش بود راحت تر کنترل میکرد 

مادرشون کجا بودن؟

من سه سالگی گرفتم . صبحش گفتم پوشک دیگه نمیفروشن اولین جیششو گفت تموم شد رفت پی کارش. اصلا یکبار هم مشکلی پیش نیومد خیلی راحته وقتی بچه کاملا امادگی داشته باشه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

پسر منم همین سن هستش 

صبح از خواب بیدار میشه میبرمش 

وسط صبح یه بار میبرمش 

نیم ساعت بعد ناهار بازم میبرمش 

مبخوابه و بیدار میشه بازم میبرمش 

حدودا ساعت هفت تا هشت بازم میبرمش 

قبل خواب هم میبرمش 

پی پی هم خودش میگه

من که خوشم نمیاد ابنجوری بچه هم باشه باز موذب میشه ادم

ن باید ببری ببینه تورو یاد بگیره بفهمه دسشویی کردن اصلا کار بدی نیست 

یا ببر دسشویی بذار کنار دسشویی کنه ولی بدونه محل دسشویی کردن کجاس از زیر یسالگی باید شروع کنی بعد تا یسالوونیم کم کم خودش یادمیگیره بره روسنگ بشینه  و ترسش بریزه 

توباید کمک کنی این مشکلش حلشه وگرنه خییییلی اسیب روانی دربزرگسالی میبینه

خیلی عجله نکن ک کار دست بچه بدی 

2706