2733
2739
عنوان

خانم های با سلیقه و کدبانو و شاغل

148 بازدید | 8 پست

خانه دارها وقت اضافه بیشتر دارن ماشالله همه هم کدبانوان اما ماهاوقتمون کمتره. بچه ها شماها ساعت ۲ اگه بیاید و از شب قبل غذا نداشته باشید بیشتر چه چیزهایی درست میکنید چون بچه دارم نمیتونم غذای گرم شده زیاد بدم تازه میخوام باشه. چه چیزایی سریع میپزید، ؟ خودم بگم گاهی شب قبل گوشت میزارم تو یخچال ماکارونی درست میکنم یا گاهی فقط پیاز داغ میکنم و رب تفت میدم بدون گوشت اگه گوشت چرخ کرده نداصته باشم. املت هم ۱۰ روزی یبار درست میکنم. سیب زمینی سرخ کرده و گوشت چرخ کرده و رب میزنیم رو برنج میریزیم. یا حبوبات پخته دارم یه اش رشته میزارم . عدس پخته همیشه دارم عدس پلو با گوشت یا بدون گوشتم میزارم. گاهیم بادمجون سرخ میکنم با گوجه سرخ کرده و پیاز داغ. صما چهچیزایی فوری درست میکنید .راحت و خوشمزه؟

مامانم شاغل بود

شب قبل غذا درست میکرد

ظهرا گرم میکردیم

انواع خورشت ها

نهایت از در میومد سریع تو پلوپز پلو میذاشت

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرغ رو بدای شنیسل و جوجه برش بزن و بسته بندی کن اماده باشه.شنیسل رو فقط میگدلری یخش باز بشه.ادویه و ارد سوخاری میزنی و سرخ میکنی.جوجه هم صبح مواد بخوابرن اومدی توی ماهیتابه سرخ کن 

2728

تجربه مادرم بهتون میگم

تعریف میکرد گاهی صبحا بعد از نماز غذا درست میکرده

ظهرها هم همیشه برنجش توی پلوپز درست میکرده

گاهی وقت ها شب قبل خورشت هاشو اماده میکرده

اگرم غذایی نبوده گوشت سریع با زودپز میپخته

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا

شما میتونی

مرغ شب توی مواد بزاری و بعد بزاری توی فر 

یا صبح ک میری بیرون گوشت چرخی بزاری توی یخچال بعد ک آمدی کباب دیگی یا استامبولی یا عدس پلو یا کتلت درست کنی اینا زود اماده میشن

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
تجربه مادرم بهتون میگم تعریف میکرد گاهی صبحا بعد از نماز غذا درست میکرده ظهرها هم همیشه برنجش توی ...

برنج تو ارامپزم بزلرم ۵ صبح تا ۲ پر از باکتری میشه یخ میکنه. بیرون امکان فساد هم هست.منم خورشت از شب بپزم زیاد میپزم اما قصدم تکراری نشدنه بیشتر

2738
برنج تو ارامپزم بزلرم ۵ صبح تا ۲ پر از باکتری میشه یخ میکنه. بیرون امکان فساد هم هست.منم خورشت از شب ...

برنج مامانم همیشه ظهر درست میکرد

با پلوپز زود درست میشد یه ته دیگ قشنگی هم داشت

برای ظهر میتونی کشک بادمجون...اش عدس...میرزا قاسمی...پیراشکی و پیتزا