2733
2739
عنوان

فولیکول 21 کسی بوده

696 بازدید | 13 پست

کسی بوده باسایز فولیکول 21 و ضخامت مخاط  9mmبازدار شده باشه، دکتر میگفت این فولیکولت خیلی خوبه و صخامت اندومترتم خوب و 35درصد شانس باردلری داره، کسی بوده با فولیکول 21باردارشده باشه، 

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با لز اون کمتر هم شدن

جدی؟ چه جالب خدا رو شکر، بهم دوتا امپول hcgداد گفت ام‌شب بزن و قبلش نزدیکی و بعد امپول بزن و 36ساعت بعدشم باز نزدیکی، دعا کنید بمن و همه منتظرها تو این شبهای عزیز

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن
2742
جدی؟ چه جالب خدا رو شکر، بهم دوتا امپول hcgداد گفت ام‌شب بزن و قبلش نزدیکی و بعد امپول بزن و 36ساعت ...

فقط از خدا بخاه فقط خدا ‌

من اصلا از تاریخ تخمک گذاری رد شده بود این ماه نا امید و مایوس چون فهمیدم شوهرم مشکل داره بیخیال شدم دیگه ک در اوج نا امیدی بی بی مثبت شد بهش میگم خدا داد چون خدا بهم داده فقط خدا خدا خدا الا ۵ هفته ام نگران تشکلیل قلبشم ک خدا بخاد میشه

و خدایی بشدت برایم کافی است❤...
2740
فقط از خدا بخاه فقط خدا ‌ من اصلا از تاریخ تخمک گذاری رد شده بود این ماه نا امید و مایوس چون فهمیدم ...

ای جونم چقدر برات خوشحال شدم و بغض کردم برات از خوشحالی، بله شکر بله واقعا فقط خدا و خدا، ان شاالله قلبشم حتما تشکیل میشه و خدا میخاد التماس دعا جانم

فقط از خدا بخاه فقط خدا ‌ من اصلا از تاریخ تخمک گذاری رد شده بود این ماه نا امید و مایوس چون فهمیدم ...

من شوهرم مشکل داره بعد 5سال فهمیدم باید بریم دنبال دوا درمون😞

ای جونم چقدر برات خوشحال شدم و بغض کردم برات از خوشحالی، بله شکر بله واقعا فقط خدا و خدا، ان شاالله ...

فدای محبتت الهی ک بزودی برای تو راهی خودت بغض کنی بغض شادی .

برات دعا میکنم ولی فقط خدا بخاه

من شوهرم مشکل داره بعد 5سال فهمیدم باید بریم دنبال دوا درمون😞

ماه این ماه فهمیدیم ک باید عمل کنه نا امید شدم ول کردیم کلا دیگه اقدام نمبکردیم جون امیدی نداشتیم ولی خدا خاست ...

تو فقط امیدت ب خدا باشه برو دنبال دوا درمون ولی بگو خدا تو بخاه برام کافیه نگران نباش

خدا برای همه میخواد جزمن  

نه نگو ازش امید ببری قهرش میگیره امید داشته باش تا خدا ب خاطر امیدواریت حاجت روات کنه.

دختری بچه دار نمی‌شده میره پیش امام زمان خودش بهش میگه برای من از هدا بخاه بچه دار شم پیامبرش دعا میکنه بهش وحی میاد ک ما این دختررو بدون فرزند خلق کردیم دختر بعد مدتها باز میره پیشش میگه دعا کن بازم همین حرف پیامبر میشنوه برای بار سوم باز میره پیش پیامبرش و میامبر باز از خدا همین حرف رو میشنوه .

میمونه بهد دوسال دختر رو با یه بجه تو بغلش میبینه بهش میگه بچه خودت میگه بله پیامبر میره از خدا میپرسه ک تو گفتی این دختر رو بدون فرزند خلق کردی خدا گفت یله بدون فرزند آفریدم اما او از رحمت من نا امید نشد .

حالا عزیزم فقط از خدا بخاه هروقت یاد مشکلت افتادی بگو خدایا از خودت میخام باور کن خدا میشنوه