2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چی دیدی؟

خواب دیدم مراسم فوت مادرشوهرمه به جای شلوغ هستیم دیگ همه سیاهپوش (مادرشوهرم دوماه پیش فوت کرد ) 

بعد خانواده من یه تعدادی ازشون اومده بودن ک من ندیدم و توی اتاق بودم کار داشتم لباس عوض میکردم (من با اون اعضای ک اومدن مراسم قهر هستم تو واقعیت )

من ک رفتم بیرون اونا رفته بودن برای خودشون 

بعد جاریم ک آدم خوبی هست بهم گفت من برای شام تعارفشون نکردم چون شام گوشت مار داریم گفتم شاید دوست نداشته باش

منم حس عجیبی بهم دست نداد و برام عادی بود 

بعد باز صحنه دیگه ای خودمو توی آرایشگاه دیدم ک به عنوان آرایشگر شخص دیگه ای رو آرایش میکنم 

2738
خواب دیدم مراسم فوت مادرشوهرمه به جای شلوغ هستیم دیگ همه سیاهپوش (مادرشوهرم دوماه پیش فوت کرد )  ...

درواقع تو بحران و ناراحتی هسین و سعی دارین چهره غمگین خودتو باخوشحالی نقاب بزنی...

و اینک از جانب خونوادت قهری و پلخوری پیش اومده اونا هم ناراحت هتن و کسی ممکنه جاریت یا دیگر اثوام باشه پ

شت سرت حرفی زدن

خواب دیدم با یه شخصی که اسم و فامیلش الان توی ذهنم هست نامزد کردم .برام عجیبه آیا همچین شخصی واقعا و ...

امیدتونو نسبت ب کاری از دست داده بوذین؟!؟در واقع امیدوار میشین نسبت ب کارهای آینده...

2706