2737
2734

دوستان یه موضوعی دلمو خیلی شکونده، همسرم بهم مستقیم نمیگه اینو ولی وقتی با هم برای پیاده روی میریم پارک، ۴-۵ قدم از من جلوتر راه میره. در صورتی که قبل بارداری همیشه دست منو میگرفت و باهم راه میرفتیم. این موضوع رو چند دفعه بهش دقت کردم. به روش هم نیوردم ولی خیلی ناراحتم از این موضوع. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو بارداری آدم حساس میشه و مردا هم ک نمیدونن.باید بهش بگی.شاید ندونسته اینجوری میکنه

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜
2728

ای بابا چقدر خودتونو بخاطر چیزای الکی ناراحت میکنید 

من الان فقط از استرس درد زایمان طبیعی یک ماهه نتونستم بخابم 

با شوهرمم میریم پیاده رویی یه مسیر خلوت و جاده دراز اون میشینه تو ماشین یواش یواش کنارم راه میاد که نترسم 😂😂😂😂

از اول مسیر تا اخرش هی میگه خانوم با من دوست میشی شماره میدی 

منم میگم اذیتم نکن مزاحمم نشو میخام قران بخونم

وزن اولیه:۸۰ روز شروع دوره اول ۹۹/۵/۲۹ روز پایین دوره اول:۹۹/۷/۷.   وزن فعلی :۷۸.    وزن فعلی ۷۴
ای بابا چقدر خودتونو بخاطر چیزای الکی ناراحت میکنید  من الان فقط از استرس درد زایمان طبیعی یک ...

وای کاش منم میتونستم برم پیاده روی.من ک دیشب از درد رون خوابم نبرد.حتی بلند شدنم برام دیگه عذابه

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜
2738
ای بابا چقدر خودتونو بخاطر چیزای الکی ناراحت میکنید  من الان فقط از استرس درد زایمان طبیعی یک ...

ببین یه سوال . من صبح ها دیر صبحانه میخورم چون اصلا میل ندارم برای نی نی ضرر داره؟؟؟؟

تو  در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند 😊 
دیشب اینکارو کردم ولی با حالت شوخی و اینکه میخواد از جوب رد بشه دستشو کشید

اصلا میگفتی نمیتونم رد شم از جوب دستتو که گرفت ول نمیکردی . سفت تر بچسب دستشو

تو  در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند 😊 
 من حتی نمیتونم برم قدم بزنم حالم انقد  بده  لذت ببر ک میتونی قدم  بزنی سخت نگ ...

وای نمیدونی چقدر دلم به درد اومد. البته میدونم به خاطر سطح بالای هورمون ها حساس هم شدم. شاید قبلا این چیزو میدیدم اصلا برام مهم‌نبود ولی الان ناراحت شدم ازش. و اینکه این کارو چند بار داره تکرار میکنه. منم از قصد قدم هامو آروم بر میدارم که فاصلم باهاش بیشتر بشه مجبور بشه وایسه تا بهش برسم.تلافی کارشه😁

2706