2737
2739

من هفته ۳۶ هستم امروز رفتم واسه چکاپ دیابتم یهو دکتر گفت باید ۳۸ هفته بری زایمان کنی!

تا حالا این تجربه رو داشتین؟من ۴واحد انسولین میزنم و تاحدودی کنترل شده س و قند ناشتا ۹۰ و خورده ای و دو ساعت بعد غذا نهایت ۱۳۰ میشه

وزن بچمم ۲ و نیم کیلو بود تو سونو

والا منم دیابت داشتم ۴۰ هفته ۵ روزم بود دیگه رفتم بیمارستان بدون درد اینا با امپول فشار تا به دنیا امدشد ۴۱ هفته. چهل هفته رفتم سونو اینا گفت نرمال میاد چند روز دیگه حالا دکتر گفته برو 

عضو🟣گروه 😈بنفش‌سرگروه‌عزیزم 💜💜فنچA74 💜💜 تاپیک مانکن‌های زیبا🕊️🕊️🟪وزن اولیع ۷۸۲۰۰😟😟وزن فعلی۶۸آخشش🥴😍🧐🟣💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی۶۷ 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️هدفم ۵۵🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم اخر زمستانه🌧️❄️☃️☃️✌️😎 🥳 ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️
والا منم دیابت داشتم ۴۰ هفته ۵ روزم بود دیگه رفتم بیمارستان بدون درد اینا با امپول فشار تا به دنیا ا ...

یعنی اصلا دکتر قبلش نگفته بود زودتر دنیا بیاد؟انسولین میزدین یا با رژیم کنترل میکردین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی اصلا دکتر قبلش نگفته بود زودتر دنیا بیاد؟انسولین میزدین یا با رژیم کنترل میکردین؟

انسولین روزی ۵ واحد میزدم چیزی نگفت دکترم بیمارستان دولتی نمیامد😐

عضو🟣گروه 😈بنفش‌سرگروه‌عزیزم 💜💜فنچA74 💜💜 تاپیک مانکن‌های زیبا🕊️🕊️🟪وزن اولیع ۷۸۲۰۰😟😟وزن فعلی۶۸آخشش🥴😍🧐🟣💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی۶۷ 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️هدفم ۵۵🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم اخر زمستانه🌧️❄️☃️☃️✌️😎 🥳 ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️
2728
انسولین روزی ۵ واحد میزدم چیزی نگفت دکترم بیمارستان دولتی نمیامد😐

دکتر منم الان هیییچی بهم نگفته،ی دکتر دیگه بهم گفت.تازه دکتر خودمم گذاشته رفته

کلا لنگ در هوام نمیدونم چیکار کنم🤕

دکتر منم الان هیییچی بهم نگفته،ی دکتر دیگه بهم گفت.تازه دکتر خودمم گذاشته رفته کلا لنگ در هوام نمید ...

عزیزم ایشالا به سلامتی زایمان کنی سزارینی؟ حالا ساکتو ببند هنوز دو هفته دیگه مونده دکترت امد میگه بهت نگفت برو همون بیمارستان که میخوای زایمان کنی بهشون بگو دیابت دارمو هفته چندم هست خودشون میگن کی بیا بستری شو حالا یا طعبی یا سزارین دکتر جواب نداد برو بیمارستان بگو

از روی پریودیم ۲۰ باید زایمان مکردم از روی سونو ۲۵  روز ۲۰ رفتم دکتر دکتره گفت الان باید بزایی اینجا چکار مکنی😂🥴 گفتم والا نمخاد بیاد یه سونو نوشت نرمال بود همون ۲۳ رفتم ۲۵ به دنیا امد . توکلت بخدا باشه عزیزم  به سلامتی زایمان کنی استرس نداشته باشه 

عزیزم ایشالا به سلامتی زایمان کنی سزارینی؟ حالا ساکتو ببند هنوز دو هفته دیگه مونده دکترت امد م ...

مرسی عزیزم آره طبیعی ام گفت آمپول فشار بهت میزنن،حالا میخوام شنبه برم پیش دکتر جایگزینِ دکتر خودم ببینم چی میگه،توکل به خدا

2740

سلام خانوما من هفته ۱۵بارداریم هفته ۱۲رفتم ازمایش قند ناشتا رو ۱۰۰بودم دکتر برام رژیم غذایی نوشت و قرص متفورمین ۵۰۰ داد خیلی نگرانم برای بچه مشکلی پیش نمیاد دیابت بارداری دارم ایا

سلام خانوما من هفته ۱۵بارداریم هفته ۱۲رفتم ازمایش قند ناشتا رو ۱۰۰بودم دکتر برام رژیم غذایی نوشت و ق ...

منم قندم بالا بود عزیزم و دچار دیابت بارداری شدم،منم هنوز نگرانم زایمان نکردم ولی مشکلی نیست اگر کنترل کنی و رژیمتو رعایت کنی هیچ مشکلی پیش نمیاد فقط برای خودِ مادر سخته که باید رژیم غذایی داشته باشی

منم قندم بالا بود عزیزم و دچار دیابت بارداری شدم،منم هنوز نگرانم زایمان نکردم ولی مشکلی نیست اگر کنت ...

اره رژیم و رعایت میکنم ،بچه مشکلی براش پیش نمیاد وزنش کم بشه یا از نظر جسمی خدایی نکرده

اره رژیم و رعایت میکنم ،بچه مشکلی براش پیش نمیاد وزنش کم بشه یا از نظر جسمی خدایی نکرده

وزن کم نمیشه باید مراقب باشین که با وزن بالا دنیا نیاد،انشالله با مراقبت و پیگیریِ خودتون نه هیچ مشکلی پیش نمیاد