2737
2734

از خودم شروع میکنم من یادمه بچه بودم رفتم خونه عموم دیدم تو کمدشون ژل مو دارن موهامم کوتاه بود دوس داشتم موهامو مثل پسرا حالت بدم انقدر زدم زدم ک ژل نصف شد  بعد هی با خوشحالی اینور اونور میچرخیدم😁یهو دختر عموم اومد گفت این( کرموووو )کی تموم کرده؟نگوکرم بوده  برا زن عموهم بوده ک ب پاش میزده.  یعنیاااااااااا محو شدم از جلوچشاشون😑😑😑😑😑😑تا چند روز پیدام نبود 

حالا شما بگین چ چیزایی رو برا اولین بار دیدین ووووووو...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عروسی عموم بودتقریبا۹،۱۰سالم بوددخترعمم همسن خودم بود بردمش مردونه وترکوندیم ازبس رقصیدیم بعدیکی ازعموهام باپس گردنی شوتمون کردبیرون....فیلممونم هست......هنوزعموهام وعمه هام میگن بدبخت دخترعمم میگه من گول توروخوردم

2728
خخخ نمیری. منم همیشه ایزوگام میبینم دهنم آب میوفته

آهان یه سری هم شوهرعمم وعمم شب خونمون خوابیدن...صبحش مامانم صبحانه گردووعسل واسشون بردشوهرعمم داشت خودشاخفه میکرد...من ۷،۸سالم بودسرسفره گفتم مامان همشوخورد...شوهرعمم هنوزبعد۲۰سال میگه.....

من عروسی عموم بودتقریبا۹،۱۰سالم بوددخترعمم همسن خودم بود بردمش مردونه وترکوندیم ازبس رقصیدیم بعدیکی ...

خخ حالا تو اینو میگی من عروسی پسر عموم بود میخواستم مثلا خودم و بلرزونم  ۶سالم اینا بود بعد دندونامو کیپ میچسبوندم ب هم دستامم بالا انقدر ب خودم فشار میاوردم تا کل بدنم میلرزید تو فیلمم فک کنم هست مامانم هی میگفت بیا اینور آبرومون رفت یعنی تباه بودم اون موقع ها😂😂😂

2738

یه سری هم بادخترعمه هام رفتیم فروشگاه رفاه....بعدمن کلی وقت جلوی باکس کاندوم وایستاده بودم فک کردم آدامسه...دخترعمم یه پس گردنیم زدگفت خاک برسرت .۰۰۰۰۰😂😂😂😂