2737
2739

من دو جلسه دارم میرم راضی ام خوب داره موهام میریزه و رشدش کم میشه خیلی خوبه

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پلاتینیوم میری؟؟؟

بله پلاتینیوم پلاس

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
جلسه اول چقدر ریخت موهات ؟بعد چند وقت در اومد موهات؟

تا دو هفته گفت شیو نکن چون تا دو هفته عادی درمیاد بعد شیو میزنه به کچلی و در نمیاد ی جاهایی سری دوم هم که نزدیک پنج روز طول میکشه تا نیش بزنه و دربیاد و کم میشه 

2738