2737
2739
عنوان

با آدنومیوز کسی باردار شده

1517 بازدید | 9 پست

در سونوگرافی سه بعدی، نوشته 

رحم در ابعاد 34در 67 mm با نمای رترورسه. 

اکوی میو متریال در قسمت خلفی هتروژن است  که مطرح کننده  ادنومایوزیس است. 

تصویر یک کیست هموراژیک به ابعاد 37در26 mmدرتخمدان راست دیده شد

من در حال حاصر، در حال تزرق سینافکت برای ورود به سیکل ivfهستم 

این ادنومایوزیس چیه 

میشه با این حالت به سیکل وارد شد. سونو را که گرفتم بردم، پیش دکتر، مامای دکتر اصلا ندید و گفت برو روز سوم قاعدگی بیا

من تا حالا باردار نشدم و فقط ی لاپراسوپی انجام دادم و توی این مدت که سونو می دادم کسی، چیز خاصی به من نگفت 

لطفا کمک کنید، اگه کسی اطلاعاتی داره یا توانسته با این وضعیت بارداری را به پایان برسونه، اینجا بنویسه 

عزیزم من چیزی نمی‌دونم انشالله ب امیدخدای بزرگ باردارمیشی وفرشته کوچولو تو بعد نه ماه بسلامت دنیا میاری

دوستان لطفاً براتودلیم یه صلوات بفرستین یادعا کنین ایندفعه سالم وبموقع بغل بگیرمش،😭😭🙏🙏انشالله قسمت همه منتظرا

من چیزی نفهمیدم عزیزم ولی میدونم خالم با وجود کلی فیبروم و عمل باز،بعدش عکس رنگی گرفت و باردارشد طبیعی،ان شاءالله شمام مادر میشی،نذر کن و از خدا بخاه پیش یه دکتر خوبم برو،دکتر خالم فردوس محرابیانه اصفهان

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چیزی نفهمیدم عزیزم ولی میدونم خالم با وجود کلی فیبروم و عمل باز،بعدش عکس رنگی گرفت و باردارشد طبی ...

ممنونم. انشاالله به برکت همین وقت اذان همه حاجت روا بشن 

2728
 ممنونم. انشاالله به برکت همین وقت اذان همه حاجت روا بشن 

ان شاءالله

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
2740