2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پوست صورتم چرب و جوش میزنه جاش لک میشه

ا محصولات اصل استفاده کنید .حتما قبل از خواب صورتتون رو با تونر های مخصوص صورت چرب بشورید .از پن گیاهی مخصوص صورت چرب و برای جای لک اگر میخواید زودتر نتیجه بگیرید در کنار این ها از کرم ضد لک و برطرف کردن جای لک استفاده کنید

2731
[QUOTE=203488454]سلام ممنون که وقتتون در اختیار ما میزارید  یهو از فرق سرم موهام شروع کردن به س ...

خیلی ممنون ادم عصبی نیستیم ولی خیلی استرس میگیرم در حدی که یکی یهو در بزنه میترسه  استرس میگیرم🙏🏻🌹

خیلی ممنون ادم عصبی نیستیم ولی خیلی استرس میگیرم در حدی که یکی یهو در بزنه میترسه  استرس میگیرم ...

خوب استرس هم عامل هستش روغن بنفشه تلخ هم عالی هستش برای سفیدی مو .البته یکی از عوامل استرس فرد این هستش که فرد مزاج بلغمی داره حتما به یک پزشک طب سنتی ماهر مراجعه کنید.سلامت و تندرست باشید.

من رو صورتم چن تا جای جوشه سوراخ شده کوچولو چیکار کنم خوب شه😭

امضامو میخونی؟🌸🍀نیت میکنین هدیه به اسم های آبی سوره مبارکه توحید یا سوره مبارکه  حمد یا صلوات بفرستین به نیت نیلوفر انشاءالله و ازشون بخواین انشاءالله برام دعا کنن🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🍀🌸آقا امام زمان علیه السلام.اقا امام رضا علیه السلام حضرت ابوالفضل علیه السلام  نرجس خاتون سلام الله علیها🌸شهید ابراهیم هادی. شهید سید احمد پلارک. شهید سید مجتبی علمدار 🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🦋🌹
میشه عکس اون قسمت از صورتت رو ببینم؟

تو عکس مشخص نی خیلی کمه

امضامو میخونی؟🌸🍀نیت میکنین هدیه به اسم های آبی سوره مبارکه توحید یا سوره مبارکه  حمد یا صلوات بفرستین به نیت نیلوفر انشاءالله و ازشون بخواین انشاءالله برام دعا کنن🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🍀🌸آقا امام زمان علیه السلام.اقا امام رضا علیه السلام حضرت ابوالفضل علیه السلام  نرجس خاتون سلام الله علیها🌸شهید ابراهیم هادی. شهید سید احمد پلارک. شهید سید مجتبی علمدار 🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🦋🌹