2733
2734

خانم ها من ۲ روزه عقب انداختم میتونم قرص اورژانسی بخورم پریود بشم

میترسم زعفرون بخورم 

چکار کنم😢😢😢😢 خواهشا کمک کنید   

تیکر رسیدن ب هدف  💗💗💗وزن شروع ۹۴.۹۰۰ 😐♡وزن هدف اول ۶۴ 😄🇨🇦 ♡ وزن فعلی ۷۲♡ من ب آرزوهام قول رسیدن دادم ❤

بدتر پریودت بهم میریزه.عوارض زیادی هم داره.تا ۱۰ روز عقب افتادن پری مشکلی نداره

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بدتر پریودت بهم میریزه.عوارض زیادی هم داره.تا ۱۰ روز عقب افتادن پری مشکلی نداره

میترسم حامله باشم 😢😢😢

تیکر رسیدن ب هدف  💗💗💗وزن شروع ۹۴.۹۰۰ 😐♡وزن هدف اول ۶۴ 😄🇨🇦 ♡ وزن فعلی ۷۲♡ من ب آرزوهام قول رسیدن دادم ❤
وا نخوریا اورژانسی واسه این نیس که

خب چکار کنم

توروخدا ی راهکار بدین

2740

عزیزم اورژانسی برای زمانی هست که رابطه مشکوک داشتی که اونم کلی عوارض داره و ممکنه حتی چندین روز طول بکشه تا پریود. اگه مطمن نیستی که حامله ای یا نه چیزی نخور. اگه فک میکنی حامله نیستی یه کم زعفران و دارچین بخور. 

میترسم حامله باشم 😢😢😢

ن بابا.اینم بهت بگم اگه قرص اورژانسی بخوری باردار هم باشی ن بچت چیزیش میشه ن پری میشی.پس صبر کن تا پری بشی

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
عزیزم اورژانسی برای زمانی هست که رابطه مشکوک داشتی که اونم کلی عوارض داره و ممکنه حتی چندین روز طول ...

نمیدونم 

دوره هام منظمه  

ن بابا.اینم بهت بگم اگه قرص اورژانسی بخوری باردار هم باشی ن بچت چیزیش میشه ن پری میشی.پس صبر کن تا پ ...

خب میترسم نشم

میخوام زودتر ی کاری کنم تا بشم 😢

دوست نداری حامله باشی؟ خب گلم اگه شده باشی اینا رو بخوری خدا نکرده خطرناکه 

نه نمیخوام 

ب خدا دیگه نمیخواااااام😢😢😢😢😢😢😢

2706