2737
2734

سلام دوستای گلم تو شهر ما ی بچه هست ‌ک بیماری نادرsmaداره و باید قبل از ۲ سالگی واکسن اشو بزنه که هزینه اش دو ملیون و دویست هزار دلاره!!!

راستش من برا پسرم نذر شیر داشتم تاسوعا امسال میخام هزینه اشو به این بچه کمک کنم فامیل ام نیس فقط خواستم شما هم کمکم اش کنید گناه داره هممون مادریم و میفهمیم درد مریضی ی بچه چقدر سخته😭🤲🤲🤲

من یه زن قوی هستم که دارم برای آینده ام تلاش میکنم خوشحال میشم پیج لوازم آرایشمو حمایت کنید@kawai_shoopp

خواهش میکنم تاپیک رو پر بازدید اش کنید ممنون

من یه زن قوی هستم که دارم برای آینده ام تلاش میکنم خوشحال میشم پیج لوازم آرایشمو حمایت کنید@kawai_shoopp

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو اینستا مدارکش و عکس هاش بزاره کمکش کنن

هست پیج ام داره اما خب من دلی خواستم اینجام براش تبلیغ کنم

میشه چقدر به پول ایران 

فک کنم ۶۰۰ ملیارد دقیق نمیدونم

2738

لطفا دوستاتون و تگ کنید پربازدید بشه ثواب داره

چه خبره چقدر زیاد  امام حسین شفاش بده

آره واقعن زیاده اگه قبل از دو سالگی نزنه کم کم همه اندام هاش فلج میشه قلب ریه کلیه😢

2706