2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم تقریبا ی هفتس عمل کردم روزای اول اینجوری بودم الان کم کم دارم بهتر میشم

من بینیم کیپه و ی سوراخ بینیم انگار گوشت اضافه اورده گوش پاک کنم ک بهش میزنم درد میگیره حتی قطره هم ک میریزم پایین نمیره

تو اینجوری نیستی؟!

2740
من کاملا کبودم.ولی عمل من بدون تامپون بود بخاطر همین از روز اول تنفس از راه بینی داشتم.ولی اصلا بویا ...

منم کبود شدم و ورم کردم روز دوم سومم یکم سخت بود و کلافگی داشت ولی الان خوبم کبودیامم خیلی زود داره میره اره منم گوشت سفید داخل بینیمه و نمیتونم نفس بکشم

هنوز گچ بینیمو برنداشتم ک فرمشو ببینم اما نوک بینیمو ک الان میبینم بنظرم خوش فرم میاد دکترمم خیلی عالی بوده تا اینجا 

فردا باید برم گچ بینیمو بردارم ببینم چیکار کرده با بینیم 

یعنی هیچ بویی حس نمی کردی؟من مثل یه مجسمه تو تخت افتادم.من بینی استخوانی داشتم ولی الان نوک بینیم گرد مثل یه توپ شده.دوست عزیز به نظرت کی به روال قبل عمل برمیگردیم؟

یعنی هیچ بویی حس نمی کردی؟من مثل یه مجسمه تو تخت افتادم.من بینی استخوانی داشتم ولی الان نوک بینیم گر ...

ن من بینیم کیپه هنوزم روزای اول بو حس نمیکردم ولی الان با اینکه کیپه موقعی مامانم غذا درست میکنه مثل مرغ ک بوش زیاده یا قرمه سبزی یکم حس میکنم بوش رو فقط یکم ولی تشخیص نمیدم ک چ غذاییه

بعد اینکه بینیمم استخونی بود قوز داشت ولی بینیم کوچیک بود تمام رخم خیلی خوب و ظریف بود ولی بخاطر قوز عمل کردم الانم نوک بینیم خیلی ظریف و کوچیکه ورمی حس نمیکنم فقط لپام ورم داره پشت چشام کبوده و زیر چشام زرد

من فقط کیپ بودن بینیم اذیتم میکنه و اینکه الان گوشت داخل بینیمو دیدم استرس گرفتم اخه قطره هم ازش پایین نمیره

منم تا روز سوم مثل مجسمه تو تخت افتاده بودم اما درد نداشتما فقط کلافگی داشتم از روز چهارم ب بعد همه کارامو خودم میکنم تو خونه میچرخم حالمم خیلی خوبه

نمیدونن کی ورمت خوب میشه فکر کنم مدت زمان خوب شدن هرکی متفاوت باشه

میترسم حتی راه برم .میگم بینیم خراب میشه وگرنه حالم خوبه ولی همش استرس بویایی رو دارم نکنه براب همیش ...

ن عزیزم استرس نداشته باش هرچی ک بترسی بدتره اینا طبیعیه رفع میشه

کی باید گچ بینیتو برداری