2733
2734
عنوان

خانم های باتجربه وباردار بیاین.....

344 بازدید | 28 پست

موعدم 23بود پریود نشدم 4ماه بود تنظیم شده بود با دارو ولی این ماه نشدم روز موعدم حالت پریود خیلی کم داشتم فک میکردم پریود میشم اما نشدم سینه هامم کمی درد میکرد دیروزم بازم درد پریود داشتم کمی شبشم درد داشتم فک میکردم الانه که بشم اما نشدم الان امروز درد پریود ندارم به جز سینه درد که از روز پریود کمی دردش بیشتر شده به نظر شما باردارم یا نه؟ 

احتمالش هست گلم، بی بی بزن

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظر من بارداری

چون منم این علائمو داشتم چند روز پیش وبیبی چکم مثبت شد

ی بیبی چک بزن الان خبرشو بده بهم

دوستان لطفاً براتودلیم یه صلوات بفرستین یادعا کنین ایندفعه سالم وبموقع بغل بگیرمش،😭😭🙏🙏انشالله قسمت همه منتظرا
2740

خانوما میشه دعاکنین ایندفعه تودلیموصحیح وسالم وبموقع بغل بگیرم😔⁦♥️⁩🌹🙏

انشالله قسمت همه منتظرا

دوستان لطفاً براتودلیم یه صلوات بفرستین یادعا کنین ایندفعه سالم وبموقع بغل بگیرمش،😭😭🙏🙏انشالله قسمت همه منتظرا

بی بی بزن معلوم میشه الان 

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
2706