2733
2734
عنوان

بیاین عکس غذای رو گازمونو بذاریم😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1495 بازدید | 123 پست
چه جالب ،نوش جان  من تاحالا نخوردم  خوشمزه میشه ؟؟اون بینش چیه؟؟

گوشت چرخی و پیاز و ادویه میزارم لابه رای بادمجان بعد رو گاز کباب میکنم یه کم بعد سرخ میکنم

بعدم تو گوجه و پیاز داغو سیر داغ میپزم 🤭 عالیه

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرم این مدلو شکم پر درست میکرد،چه قدر حوسشو کردم😍

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
2728
ما تازه صبحانه خوردیم

نهار چی میپزی

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2738
دیشب لواشک درست کردم 😊 برای اولین بار 

من هفته قبل درست کروم باید برم میوه لواشکی بخرم بخرم باز درست کنم 🤗🤗🤗🤗 منم اولین بارم بود 

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
ما دیشب خوردیم 🤗  😎😎😎😎 مثلا خیلی پولداریم

نوش جان 😂😂😂

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 

منم احتمالا کتلت درست کنم

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
فسنحون

عکس بده 😍😍😍😍

شور یا شیرین

مامانم ابگوش گزاشه

به به چقد دلم هوای نظری های محرمو کرده به خصوص قیمه و آبگوشت