2733
2734

لایک‌لطفا

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مایعات زیاد.کاهو.حجامت

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 
هیچی والا من همه راهارو رفتم  پیاده روی و ورزش و آب زیاد خوردن  اهدای خونم کردم  ا ...

ارثی نیست برای شما؟حجامتم کردید؟

"و تو در پناه خدایی و او هیچ وقت دیر نمیکند"
حجامت تا ی مدت جواب میده تند تند باید حجامت کنیم ضرر نداره؟

عزیزم من کلا یه بار رفتم خیلی واسم خوب بود

بعد غذا رب انار یه قاشق میخوردم

آب هم زیاد میخوردم آب البالو و اب انار 

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 
عزیزم من کلا یه بار رفتم خیلی واسم خوب بود بعد غذا رب انار یه قاشق میخوردم آب هم زیاد میخوردم آب ا ...

رب انار با اب قاطی میکردید میخوردید یا همینجوری؟

"و تو در پناه خدایی و او هیچ وقت دیر نمیکند"
رب انار با اب قاطی میکردید میخوردید یا همینجوری؟

نه یه قاشق همینجوری