2752
2734
عنوان

تنبلی تخمدان

| مشاهده متن کامل بحث + 6080 بازدید | 48 پست
گلم من فعلا قرص رو قطع کردم تاوزنمو کم کنم بعدش اگه باردار نشدم تصمیم دارم قبل اینکه برم دکتر پیاز درمانی کنم
نگران فردا نباش خــدا از قبل آنجاست ... خدای مهربونم نذار هیچ زنی تو حسرت مادر شدن بمونه ...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یعنی الان پهلوت درد نمی کنه؟ منم قرص هارو قبل از عید قطع کردم اما چون درد دارم ، دکترم میگه احتمالا یکی از کیستات کمی بزرگ شده و دارم روزی یکی گلوکوفاژ می خورم.
خدایا شکرت
منم همون دو ماه اول که سیپروترون میخوردم درد و تکرر ادرارم قطع شد منم فکر کردم کیست رفع شده ولی رفتم سونو گفت رفع نشده
نگران فردا نباش خــدا از قبل آنجاست ... خدای مهربونم نذار هیچ زنی تو حسرت مادر شدن بمونه ...
من فروردین سونو دادم که توش کیست بزرگ نبود با توجه به اینکه پلی کیستیک هستم ریز بود و الان فقط گفت احتمالش هست که بزرگ شده باشه و فقط گفت روزی یکی گلوکوفاژ و سونو نداد
خدایا شکرت
ممنونم نیکا جان من 2 سال پیش سونو دادم.گفت اصلا کیسن نداری!! رفتم دکتر غدد برای پرولاکتینم که بالا بود که گفت پلی کیستیکی!! ولی سونو نشون نمیده این مشکل رو!! درحالیکه من همین سایت از خیلیاا شنیدم که گفتن کیست ریز دارن و سونو نشون داده!
آره قدم 158 هست و وزنم 62.5 البت همون پارسال که تشخیص کم کاری تیروئید و تنبلی تخمدان دادند وزنم رفت بالا و 57 بودم الانم دارم میرم طب سنتی هم وزن کم کنم و هم برا تنبلی و کم کاری
خدایا شکرت
2706