2752
2734
عنوان

تنبلی تخمدان

| مشاهده متن کامل بحث + 6080 بازدید | 48 پست
بچه ها من وقتی قرص ضد بارداری یاسمین می خوردم هیچ مشکلی نداشتم 6 ماه قرص میخوردم 6 ماه استراحت می کردم وقتی دیگه قرص یاسمین پیدا نکردم(وارد نمی شد) این مشکل برام بوجود اومد قرص ضد بارداری ایرانی هم بهم نمی ساخت که جایگزین کنم
وقتی به نماز می ایستم؛ خدایا من، تورا می خوانم یا تو، مرا می خوانی...؟؟!! کاش که عشقمان دوطرفه باشد..
بچه ها آخرشم یه دکتر خوب که بتونه مشکلمونو حل کنه معرفی نکردیناااااا
وقتی به نماز می ایستم؛ خدایا من، تورا می خوانم یا تو، مرا می خوانی...؟؟!! کاش که عشقمان دوطرفه باشد..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم منم تنبلی تخمدان دارم تخمدانم پلی کیستیکه ولی چند ماهه که سیپروترون کامپاند میخورم و تنظیم شده و دیر نمیشم و اندازش و روزاش هم نرمال بود همیشه ولی این سری پریودم خیلی زیاد تر از همیشس و روز هفتمه که همینطور زیاده به نظرت از قرصه؟