2752
2734
من توی بارداری داشتم ولی قبلش نه
توی بارداری هم فقط با رژیم غذایی مناسب تونستم کنترلش کنم و از 5 ماهگی تا آخر نرمال بود البته قندخون بعد از غذام بالا میرفت که با رژیم خوب شد قند ناشتام خوب بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام من از 25سالگی دیابت دارم الان 29سالمه البته قبل دیابت گرفتنم یه دخمل داشتم از اون موقع ترسیدم دوباره باردار بشم ولی خیلی اشتباه کردم به نظر من دیابت داشتن هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه فقط قبل از اقدام aVCبایستی زیر 6باشه همین
خدایا حتی یک چشم بر هم زدن هم مرا به حال خود وا مگذار...
سلام نه گلم 7خوبه بد نیست ولی سعی کن زیر 6باشه من avc 6.4بود دکتر گفت خوبه برو باسه اقدام البته کلی از دیگه هم دادم با توجه به اون گفت
من نوورپید میزنم وپمپ انسولین دارم دیگه نیازی به لنتوس ندارم البته تو حاملگی نمیتونیم لنتوس بزنیم جایگزینش نمیدونم کدومه رگولار یا اون یکی من اصلا از این نوع انسولین نزدم از همون اول لنتوس با نوورپید زدم تا اینکه پمپ گرفتم فقط نوو میزنم
من یه دوست دارم توفیس بوکم که حاملگیش ناخاسته بوده با avc9.7ولی تو 5ماه اول خیلی مراعات کرپه رسونده زیر 6الان پسر خوشگل داره و دومی رو هم حامله است
خدایا حتی یک چشم بر هم زدن هم مرا به حال خود وا مگذار...
2706