2737
2734
عنوان

واقعا چرا

104 بازدید | 13 پست

چرا بعضی شوهرا انقد سردن چرا محبت کلامی و عملی ندارن و فقط واسه س. به آدم نزدیک میشن.... 

ولی بعضی شوهرا مهربون و دوس داشتنی هستن با درکن. 

چرا خدا شوهر اولی رو به من داد 

چرا یه زندگی عاشقونه ندارم 

چرا جواب محبت های کلامیمو جوری میده که دیگه پشیمون میشم شیطنت کنم و منم سرد شدم 

انقد سرد که ازش متنفرم 

خدا منو ببخشه آرزوی مرگشو دارم 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
به نظرم بستگی به رفتار پدرشون تو خونه با مادرشون داره 

من چه گناهی کردم که این تربیتش درست نبوده 

چه گناهی کردم واقعا.... 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمی‌تونید طلاق بگیرین ؟

نمیده 

ربطی به شوهر نداره خیلی از زناهم محبت بلد نیستن حالا ممکنه ریشه در خانواده داشته باشه و....... شما ...

بلد نیست نشد حرف عزیزم. من محبت کردم و میکنم اون بجای محبت میاد رابطه میخواد خستم کرده 

8 ساله ازدواج کردیم هرروز..... 

بس که فیلم پور. ن میبینه حتی رابطشم با احساس طبیعی نیست منو میذاره جای زن فاحشه احتمالا 

2740
یا اگه امیدی هست از مشاور کمک بگیرین؟

مشاور میگه ذاتیه برمیگرده به تربیت خانوادگی 

و اینکه مشکلاتمون یکی دوتا نیست خیلی زیاده مشاوره بخوایم بریم با این زمان 45 دقیقه ای باید تا آخر عمر بریم بیایم 

مشاور میگه ذاتیه برمیگرده به تربیت خانوادگی  و اینکه مشکلاتمون یکی دوتا نیست خیلی زیاده مشاوره ...

خب برین از هیچی که بهتره که 

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 
خب برین از هیچی که بهتره که 

دو جلسه رفتیم جلسه سوم گفت داستان پوله من دیگه نمیام 

عجب ایشالا زودتر عاقل بشن حال شما خوب بشه 

فک نکنم عاقل شه 32 سالشه بی مسئولیت و بچه است