2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بی بی بزن شاید بارداری

مث من هرماه ب خودم امیدواری میدم ی روز ک عقب میزنه دیگه یهو میبینی پریود میشم میخوره تو ذوقم😕

قشنگم میدونم به زودی میای و بعد ١٢ سال منو بابا رو خوشحال میکنی😍👸👼  اگه امکانش هست برام دعاکنین😘            خدایا خودت هوامو داشته باش ؛من اونقدرام قوی نیستم،همش وانموده ... خدایا شکرت♡باورم نمیشه بعد ١٢ سال امروز ٣١ تیر١۴٠٢ بی بی چکم مثبت شد😍 انشالله که آزمایشمم مثبت شه شکرت خدای مهربونم ١ مرداد١۴٠٢ 😍 ایمان دارم که خودت هوامونوداری💚 بچه ها هرکی امضامو خوند بهم بگه برای خواسته دلش نادعلی بخونم و شماهم برای سلامتی نی نیم دعا کنین😘 بچه ها هرکی ازاستان کرمان یااطراف هست و مشکل ناباروری داره بهم بگه ادرس دکترم بهش بدم دکترطب سنتیه کارش عالیه
2731
یه بی بی بزن شاید بارداری مث من هرماه ب خودم امیدواری میدم ی روز ک عقب میزنه دیگه یهو میبینی پریود ...

آره امروز یه روزه عقب افتاده زدم منفی بود 😂💔💔💔💔

ولی انگار پریودم چون از دیروز که موعدم بود علائمش شروع شد 

2740
آره امروز یه روزه عقب افتاده زدم منفی بود 😂💔💔💔💔 ولی انگار پریودم چون از دیروز که موعدم بود علا ...

من ک دیگه یه هفتم عقب بزنه نمیزنم اینقد ک زدم و منفی شده😅

قشنگم میدونم به زودی میای و بعد ١٢ سال منو بابا رو خوشحال میکنی😍👸👼  اگه امکانش هست برام دعاکنین😘            خدایا خودت هوامو داشته باش ؛من اونقدرام قوی نیستم،همش وانموده ... خدایا شکرت♡باورم نمیشه بعد ١٢ سال امروز ٣١ تیر١۴٠٢ بی بی چکم مثبت شد😍 انشالله که آزمایشمم مثبت شه شکرت خدای مهربونم ١ مرداد١۴٠٢ 😍 ایمان دارم که خودت هوامونوداری💚 بچه ها هرکی امضامو خوند بهم بگه برای خواسته دلش نادعلی بخونم و شماهم برای سلامتی نی نیم دعا کنین😘 بچه ها هرکی ازاستان کرمان یااطراف هست و مشکل ناباروری داره بهم بگه ادرس دکترم بهش بدم دکترطب سنتیه کارش عالیه
منم هر وقت میزنم منفی میشه😂💔 انشالله مال هر دومون یه روز مثبت بشه

انشالله عزیزم 

من که میگم خدا هروقت مصلحتش باشه بهم میده ناشکرنیستم 

باید ۱هفته بشه حتما تا مشون بده. بنظرم که بارداری. مبارکه

به نظر خودمم یه چیزیم هست چون دیشب موقع خواب درد پریود داشتم ولی امروز صبح ندارم جز سینه درد، قربونت خدا کنه

2706