2737
2739
عنوان

یه فیلم هندی عالی😍😍😍😍😍

143 بازدید | 11 پست

من امروز یه فیلم هندی دیدم ،اسمش Mi Mi .

خیلی فیلم خوبیه،اگه ندیدین،حتما ببینین..خلاصه ش یه زن و شوهر آمریکایی تو هند دنبال رحم اجاره ای برا بدنیا آوردن بچشون میگردن،یه دختر هندی داوطلب این کار میشه.وقتی دختر حامله میشه،اون زن و شوهر دیگه بچه رو نمیخوان و برمیگردن آمریکا و دختر حامله می مونه تنها.. ادامشو حتما دانلود کنید ببینید😍😍😍😍

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭

دوستان میشه برای نیت دلم و بهبود ی مریض کرونا دلتا یدونه حمد بخونید خواهش میکنم امام حسین اجرتون رو بده😔😔😔اگه خوندید لایک کنید دعاتون کنم

میشه واسه حاجت دلم دعا کنی؟اگه دعام ♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم یه فیلم هندی با داییم دیدیم😂 ترسناک بود تو زمستون و برف دویدیم تو حیاط و جیغ می‌زدیم 

تا سه روز بعد تا تلویزیون رو روشن میکردیم خندمون می‌گرفت😕

وزن فعلی:۶۸ وزن هدف:۵۶ عضو گروه آبی💙💫
2738
توتلویزیون دیدی یاگوشی

گوشی..تلویزیون که از این فیلما نمیذاره.

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
منم یه فیلم هندی با داییم دیدیم😂 ترسناک بود تو زمستون و برف دویدیم تو حیاط و جیغ می‌زدیم  تا ...

نه این کمدی و احساسیه.من که از دیدنش لذت بردم😍😍😍😍😍