2733
2734
عنوان

کیا ۳ ماهه اخر بارداری ان؟

130 بازدید | 21 پست

خانما اگر سزارینی باشین و دکتر نسبت به ۴۰ هفته تاریخ زایمان زده باشه،باید ۲ هفته اشو کم کنیم؟چرا پس باوجودیکه میدونسته سزارین هستم  تاریخ طبیعی زده برام؟

شما براتون  کی تاریخ زد،؟   اصلا اگر بیمارستانمون خ۱وصی باشه کی بای ثبت نام کنیم؟ثبت نامی هست یا میری همینجوری واس عمل یهو؟

سوال منم هس رفتم تو8ماه

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من توهفته ۲۸ هستم چن روز پیش رفتم پیش دکترم گفت سزارین میخوای گفتم اره 

گفتم تاریخ سونو زده ۱۶ آبان

گفتم سزارین ۱ هفته زودتر درسته

گفت اره 

من میرم بیمارستان خصوصی برای سزارین

خدایاااا بابت همه‌چیز شکر 🤲
2738
من توهفته ۲۸ هستم چن روز پیش رفتم پیش دکترم گفت سزارین میخوای گفتم اره  گفتم تاریخ سونو زده ۱۶ ...

منم ۲۸هفته ام.  میخامم برم خصوصی.  یعنی سزارین ۳۹ هفته هست یا ۳۸ هفته؟؟؟

منم ۲۸هفته ام.  میخامم برم خصوصی.  یعنی سزارین ۳۹ هفته هست یا ۳۸ هفته؟؟؟

میدونی برای بعضیا ۳۸ برای بعضیا ۳۹ 

نزدیک زایمان شدیم دکتر خودش میگه من بالای پروندم نوشته ک سزارین هستم هر هفته میرم خودش میگه بم 

خدایاااا بابت همه‌چیز شکر 🤲
میدونی برای بعضیا ۳۸ برای بعضیا ۳۹  نزدیک زایمان شدیم دکتر خودش میگه من بالای پروندم نوشته ک س ...

هفته ۲۸هستی هرهفته میری دکتر؟؟؟؟؟؟وای من اصلا نمیرم که  چی میشه حالا؟ میخام ۸ ماهگی و ۹ ماهگی برم

من خیلی استرس دارم انقد میترسم ک ک نگو هرچی نزدیکتر میشم بدتر میشم

منم سزارین اول خیلی استرس ددشتم این دومه دگه زیاد نمیترسم بیشتر سعی میکنم وسایلی ک میخام و بردارم و اینچیزا...مشکلاتی ک قبلا داشتمو نداشته باشم

2706