2737
2734
عنوان

حقایقی راجب بارداری

260 بازدید | 19 پست

من متولد هفتاد و ششم بیس و سه سال و خورده ای سنمه

بعد سه سال باردار شدم و هفته بعد چهل هفتمه و بچه میاد

مثل الان که هیشکی راجب زایمان طبیعی حرف نمیزنه و همه قایم میکنن ضربه های روحی که وارد میکنه رو (دلیلشم اینه میخوان باقی بلایی که سر خودشون اومده رو تجربه کنن که تنها نباشن) هیشکی از صدمات روحی بارداری برام حرف نزد

اما بزارین من براتون بگم از سیر بارداریم..

بسم الله (تو بعضیا ممکنه صدق نکنه اون بعضیا لطفا تو تاپیک نیان)

۱_تغیرات هورمونی اونقد شدیده که کنترل رفتارتون رو ندارین بیخود یه لحظه گریونید پنج دیقه بعدش میخندید پنج دیقه بعدش عصبی اید ان تغیرات از اول بارداری همراتونه تا چند ماه بعد بارداری که پریودیتون منظم بشه

۲_ورم سر و صورت و گودی زیر چشم و از هفته های اول همراهتونه ولی ورم دست پا و بدن ماه اخری سراغتون میاد که همین ورم بعد بارداری که خوابید مثل بادبادکی که خالی بشه باعث شل شدن پوستتون میشه  و از طراوت دخترونه خارجتون میکنه 

اگه ویار بد داشته باشید مثل من که پدرم در اومد واقعا سختتون میشه زندگی کردن از ماه دوم ویارم شرو شد تا ماه چهارم نه تا ده کیلو وزن کم کردم تمام اب بدنم کشیده شد زاااار میزدم و روزی یه سرم ویتامین وصل میکردم هیچ دارویی روم اثر نداشت تمام رگام ترکیده بود خودم سرم میزدم برا خودم همه بدنم کبود بود روزای اخری تو پاهام میزدم رگ نداشتم جریت دکتر رفتن حتی نداشتم میترسیدم تو مطب بالا بیارم  حتی  به جون بچم اب نمیتونستم بخورم واااااقعا سخت بود مخصوصا اینکه به دلیل بد شدن اخلاقم و ویار مزخرفم و نداشتن هیچ ارتباطی حتی کلامی چون جون حرف زدن نداشتم با همسرم خیلی سرد شده بودم و تنها بودم

۳_به دلیل عفونت شدید و زخم دهانه رحم رابطه جنسی ممنوع بود برام  و این باعث دور شدن من و همسرم شد رابطه به شیوه دیگه بود ولی سرد بود و با فاصله زمانی زیاد 

۴_تیرگی کشاله ران زیر بغل گردن و واژن و در مواقعی لک صورت بازو  وشکم و پیر شدن پوست اون نواحی 

۵_افتادگی زیر شکم اکه حتی یکم اضافه وزن داشته باشین و ترک شکم و پهلو زیر بغل و پشت زانو ،ران و حتی پوست واژنتون..مگه اینکه زایمانتون زود رس باشه یا ژنتون خوب باشه (کلا باردار شدین قید پوست بدنتونو بزنید)که البته من خودم تا هفته سی و هشت یدونه ترک نداشتم اما در عرض پنج روز ترکید کل قیافم 

۶_میکرو بلیدینگ بوتاکس ژل رنگ مو کاشت مژه و ناخن خیلی احتیاج پیدا میکنید تو این دوره  ولی ممنووووعه 

ریزش موو دهیتراته شدن مو و پوست رو به وضوح میبینید 

۷_هر لحظه منتظر خیانت همسرتون باشید ..من خودم رو شوهرم قسم میخوردم به خداوند قسم هیچوقت تو ذهنم نمیگنجید حتی بخواد نگاهش به کسی بیوفته اما به دلیل اینکه نمیدونستیم بعد بارداری عمق رابطه خیلی کمممم میشه  به مشکل خوردیم  به هر حال تو بارداری این شمایی که حالت بده حال همسرت که بد نیست  اون که ویار نداره اون که عفونت نداره اون که درد نداره ،قطعا دلش میخواد همه چی طبق روال قبل باشه و شاید مثل همسر من نتونه نه ماه تحمل کنه و تر بزنه

راجب زایمان طبیعی هم واژ نتون هم از داخل هم از بیرون دچار پارگی میشه و و بخیه میخورید  تیره میشه واژنتون و لابیاهاتون بزرگ تر و تیره میشه  تجربه ندارم اما قطعاا مثل یه دختر ظریف نمیشه دیگه ،حالا بعدشم همسرتون کنار بیاد با این همه تغیرات یا نه خدا میدونه 

اها و اینکه هزینه های دوا و درمون و سنو و ازمایشم خیلی گزافه 

موفق باشید

اماده ترور های عزیزان هستم

فک کنم افسردگی گرفتی

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
همشو خوندم  قصد ترورم ندارم 😐😂 ولی یه چیزی مرد هم این وسط داره پدر میشه چون خودش این دردها ...

عزیزم تو اگه دستت با اتیش بسوزه تا صبح از دردش بنالی شاید باهات همدردی کنن حتی باهات اشک بریزن ولی تا خودشون نسوزن نمیفهمن چی میکشی ..اونام اینطوره شاید همدردی کنن و احساس پدر بودن ولی نمیفهمن چی میکشی قدرت درکشو ندارن

شما بارداریتون خیلی سخت بوده بعضیا هیچی از بارداری نمیفهمن اونا بنده های برگزیده ی خدان😂😂

وحشتناک 

بابا همه همینطورن فقط انکار میکنن ،چون دوست دارن مسیرشون رو بقیه هم برن که تنها نباشن

2706