2737
2734
عنوان

خسته شدیم دیگه

105 بازدید | 6 پست

مشکل ما داشتن مردم خودخواه و بی عقل

یه عده میگن وای مردیم مسافرت نریم دپرس میشیم 

یه دوستم همون سه ماه اول جو گرفت خونه مادرش نرفت از اون موقع سه چهار بار مشهد رفته دو سه بار شمال و یه دو بار هم جاهای دیگه 

توجیحشم اینه مگه کجا میریم 

خونه که گرفتیم الکل می‌زنیم همه جا رو د آخه لامصب تو یه دستشویی نمیری تو راه 

بعد عروسی میشه وای خب حق دارن دلشون عروسی میخوان سه شب میرن عروسی بدون ماسک و هیچی 

بعد به محرم که میرسه میگن هر کی رفت تو مراسم کرونا گرفت نره بیمارستان خب لامصب اونایی که از عشق و حالشون نمی‌گذرند مریض شدن برن بیمارستان 😐😑

یه عده هم میگن به کوری چشم کسایی که عروسی رفتن ما میرم هیئت

تو هئیت کسی کرونا نمیگیره 🤕

کلا شده لج و لجبازی

بدبخت مایی که این وسط رعایت میکنیم 

به اسم میاد روزی 500-600 نفر کشته 

یعنی روزی چند بچه بی پدر مادر 

چند زن بیوه 

چند پدر و مادر داغدیده

چند زندگی از هم پاشیده 😢🥺🥺😭😭😭😭😭😭

چرا به خودمون رحم نمی‌کنیم 

یه لحظه به فوت عزیرانتون فکر کنید 

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی از مردم عقل ندارن همین چندروز پیش دوستمون رفت مشهد نمیدونم شمال اینور اونور 😑😑😑اونوقت منه بد ...

نمیتونن بشینن تو خونه 

به خدا خطر انداختن جون مردم گناهه 

یکی از فامیلا کرونا داشته با اتوبوس اومده شهر خودشون خب تو اون هفت هشت ساعت چند نفر تو اون اتوبوس ازت گرفتن

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2728
سلام عزیزم،ی جا دیدم شما پماد بوعلی گرفته بودین،از کجا خریدی؟ ممنون میشم جواب بدی 

سلام عزیزم من رفتم دکتر بهم داد

ولی فروش نتی هم داره