2733
2734
عنوان

بارداری

172 بازدید | 16 پست

سلام مامانا

من روز ۲۴ پریودم هستم

روز تخمک گذاریم ۱۴ پریودم  بوده

از دیروز خیلی کم سرگیجه دارم

ولی  از دیروز یعنی شنبه خیلی سرم گیج میره و ضعف بدنی دارم بدنم کوووفته است جوری ک انگاری له شدم

کسی اینجوری بوده از علائم بارداریش باشه؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
بله عزیزم  فک کردی چجوریه پس

ن کرونا ندارم حال عمومیم  خوبه نگفتم حالم بده ک میگین گفتم کمی سرم گیج میره گاهی و اینکه از بعد از ظهر بیشتر غرو ب ب بعد احساس خستگی دارم 

من که کلی عقب انداختم تستم زدم منفی بود اما کمر درد زیاد دارم  کرونا نیس انشالاه الهی هیچکی کر ...

والا میبینی من میگم نزدیک پریودمم  احساس خستگی دارم میگن کرونا گرفتی.خدا نکنه کرونا بگیرم چقد بدن مردم.مث این میمونه یکی بگ فلان جام درد میکنه سرطان شایع بشه بگن سرطان گرفتی.مردمان بیفکر.بجای اینک بگن  عزیزم بازم صبر کن اگ دیدی علامت های سرماخوردگی داری حتما دکتر برو ببین چی میگن

والا میبینی من میگم نزدیک پریودمم  احساس خستگی دارم میگن کرونا گرفتی.خدا نکنه کرونا بگیرم چقد ب ...

عزیزمن  با این همه گیری کرونا 

عادیه دیگه 

یکم واقع بین باش 

خودمن کرونا دارم  چه بدی  ادم نگران میشه 

موهاتو خرگوشی نبند  هویجا  دیونه میشن:)
والا شوهر من گرفته همین علائم داره ن روز تخمک گذاریشه ن بارداره ولی کرووونا داره جانم کرروونااا🤐

برو انرژی منفیتو جای دیگ خالی کن عزیزم.هرکسی ک گلودرد  داره هم کرونا نداره.خدا انشالله شفاش میده.خدای من بزرگ تر از کروناست🙏🏻