2737
2739
خواهرم ۳ سالشه مادرم بارداره😭😭😭

عزیزم خیلی متاسفم به خاطر خواهر و مادر و تو راهیش شما روحیتونو حفظ کنین  خدا بهتون صبر بده خیلی سخته من که چشیدم میفهمم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
عزیزم خیلی متاسفم به خاطر خواهر و مادر و تو راهیش شما روحیتونو حفظ کنین  خدا بهتون صبر بده خیلی ...

سعی کردم اما نمی شه بخدا جیگرم خیییییلی می سوزه خیلی 😭😭😭

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه می گم هیچی فقط بعضی وقت ها فشارش می رفت بالا بابای من کرونا ریه اش درگیر کرده ماهم دیر متوجه شدیم ...

ای خدا. 

خدا بهت صبر بده خدا رحمتش کنه. 

از اول علائم نداشت.  ؟؟

من خیلی نگران خانوادمم. خدا خودش مریضا رو شفا بده. خودش شر این بیماری رو از سرمون برداره.   

الهی هرکی هرجایی کوتاهی کرده تا من خواهر ۳ سالم بی پدر بشیم جوابش توی این دنیا ودنیا بگیره

الهی آمین خدایا صبرمون لبریز شده خودت به داد هممون برس

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
2728
ای خدا.   خدا بهت صبر بده خدا رحمتش کنه.  از اول علائم نداشت.  ؟؟   ...

چرا تب لرز داشت یک ۷ یا ۸ باری دکتر رفت گفتن چیزی نیست ویروس جدید بعد یک دکتر دیگه که سری اخر دید گفت چراااا اینقدر جان بی خبر هستی از بین رفتی می دونی یانه بعد اون سه روز تنگی نفس داشت یعنی بدون اکسیژن پرفشار نمی تونست نفس بکشه اخرم اذان صبح جمعه رفت 

چرا تب لرز داشت یک ۷ یا ۸ باری دکتر رفت گفتن چیزی نیست ویروس جدید بعد یک دکتر دیگه که سری اخر دید گف ...

ای خدا. 

اون دکتر قبلی ها چرا تواین شرایط بیخیال بودن. 

ای خدا ای خدا. بداد مردم برس. هیچ کی بفکر ما نیست. 

ای خدا.   اون دکتر قبلی ها چرا تواین شرایط بیخیال بودن.   ای خدا ای خدا. ...

واقعا‌ همین طور این دکتری که ما می ریم پیشش اول ۳ تا نسخه دارو می ده بعد اگه خوب نشدیم می گه برو یک عکس بده بیا

خدا ب دلتون صبربده و جایگاه پدرتون بهشت باشه انشالله 

واسش فاتحه خوندم

-مامانم تنها دلخوشیمون توی دنیاس دعاکنیدسلامتیشو ب دست بیاره -کوچولوی عزیزم کاش تو دلم میموندی کاش میشد ب دنیا بیای وعطرتنتو مثه رویاهام بوبکشم    -کوچولوی عزیزم خواهش میکنم این دفعه بمون تو دل مامانی من خیلی چشم انتظارتم... این دفعه به وزن دلخواهم میرسم به خودم قول دادم.. جمعه ۲۰ بهمن--۶۳/۷۰۰
2738
2706