2194
2106

بابای من ۴۳ سالش بود از جواب تستش تا فوتش ۳ روز طول کشید وقتی بغل داداش ۲۰ سالم تموم کرد وقتی داداشم سینه اش به سینه اش چسبوند ودستگاه ضربان قلب ددباره شروع به تپیدن کرد اسمان به زمین نیوفتاد وقتی داداش ها توی خاک وگل ناله کردن وسربه زمین زدن دیگه بابام برنگشت ۹ روز از رفتنش می گذره وما هنوز باور نکردیم 😭😭😭😭😭😭😭😭

اگه می شه لطفا براش فاتحه بخونید

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭

ناراحت شدم خدا رحمتشون کنه

خودتون چن سالتونه

نزدیک زایمانم بود و با شوهرم خیلی ذوق و شوق داشتیم ک عضو جدید خانواده تا چن روز دیگه میاد بغلمون اما با ابتلای دوباره کرونای شوهرم همه خوشیامون تباه شد  بعد زایمان تست منم مثبت شد چن روز بستری بودم  بچم یه هفته موند بیمارستان NICU شوهرم از خونه رفته بود خودمم تو اتاق قرنطینه بودم  خاطره زایمان من تبدیل به وحشتناک ترین خاطره عمرم شد انشالا هیچکس تو این شرایط قرار نگیره

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

آخ خدا دلم لرزید

خدا رحمتشون کنه

خدا ب شما صبر بده

حتی اونکه میمرده واست د اگه همین الان بره ممکنه..!    * میگن کسی و از رو بدیای گذشتش قضاوت نکن ، شاید سحر توبه کرده باشه..! خب این درست ! اما من میگم هیچوقتم کسی و از رو خوبیای گذشتش قضاوت نکن ، شاید همین امروز صبح کثیف شده باشه...!            میدونی؟ بحث ی روحه ! ک الان تو اون نیس . حالا خودتو بکش.                    سلام بر کسانی ک مرهم بودند ، اما مرهمی نداشتند..🥀

خدابیامرزش انشالله همنشین امام رضا و امام حسین باشن عزیزم و خدا بشما صبر حضرت زینب و بده عزیزم

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین
2050
2183
۲۳

بیماری زمینه ای داشتن؟ خدا رحمتشون کنه

اینجا خیلی ها رو دیدم که دل سیاه و شخصیت عقده ای دارن. دست خودشون نیس فقط تربیت پدرومادرشون به تاراج میذارن اوناهم مقصرن که آدم عقده ای تحویل جامعه دادن. جواب ابلهان ممنوع با نادان بحث کردن ممنوع. (نی نی یارها ماشالا فقط طرفدار اونا وفقط با قفل کردن تاپیک بحث تموم میکنن جای اینکه تعلیقشون کنن اینجاهم عدالت نیست وای به دنیا که عدالتی داشته باشه)