2737
2739

😂😂😂💔امروز موعدمه هنوز نشدم از یه هفته قبل ترشح پنیری شکل داشتم بعد امروز که موعدمه آبکی وسفیده ودرد خیلی کم اونم گاهی وقتا عین پریود دارم سینه هامم موقع دست زدن یکم درد میکنه همین به نظرتون امیدوار باشم یا نه 😐💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالله هرچی ک خیرته. ولی تا چند روز از موقت نگذره معلوم نمیکنه. یه هفته صبر کن اگه نشدی چک بی بی بزن

خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️1400/8/10 روزی ک خدا بهترین هدیشو گذاشت تو بغلم🤱🏻آدرین مامانی همه دلخوشیم به زندگیمون خوش اومدی😍❤️
2731
یعنی ممکنه امشب نشم 🥺

علائمشون مشترکه نمیشه تشخیص داد..هرچی دلت میخواد همون بشه دوستم

از دیگران شکایت نمی‌کنم..بلکه خودم را تغییر می‌دهمچرا که کفش پوشیدن راحت‌تر از فرش کردن دنیاست.
2740
ایشالله هرچی ک خیرته. ولی تا چند روز از موقت نگذره معلوم نمیکنه. یه هفته صبر کن اگه نشدی چک بی بی بز ...

هی خدا کنه منکه امیدی ندارم فقط امید الکی به خودم میدم

من اولین رابطه بعد زایمانم داشتم جلوگیری نکردم بنظرتون ممکنه باردار بشم.پوزیشنم میگم طوری نبوذ ک عمیق باشه بنظرتون احتمال داره یاندازه.خداکنه نباشه

........(این نقطه ها پر از حرفه ک ناگفته ماند تا کوچک شد)
2706