2733
2739
عنوان

کمک فقط

140 بازدید | 6 پست

من میخوام طلاق بگیرم شرایط خانوادیم جوری ک حمایت نمیکنن هیچ . از اون ادمای ک سختگیری میکنن 

شوهرم  اصلا ادم نیست نمیشه تحمل کرد 

از بس اذیتم کرد  

موندم بین دوراهی نمیدونم چکار کنم

برای فرزندی ک ندارم ..من بدون دیدن و داشتن تو روزها و شبها انتظار مادری کرده ام ..من با هر قرص . هردعا.هرامپول.و هر روزامید برایت لالایی خونده ام دلبندم . من مادری هستم که ندارمت ....مادری که دردهای بسیار و درمان های دردناک ب تن خوو داده ام برای ی لحضه اغوش تو.برای داشتنت..تو باشی همه دردها اسون میشود جان مادر ...دلنوشته من مادر برای فرزندی ک ندارمش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مجردی زندگی کن کی گفته تنهایی بده کی گفته طلاق بده کی گفته خانواده بابد حمابت کنه

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست�🤍💙🧡🌀ترسهات رو بترسون قبل از اینکه اون تو رو بترسونه💣🫵🏻
2728
مشکلت چیه میشه بگی 

الان میگم میشه تایپ بعدی بخونی بیشتر توضیح میدم 

برای فرزندی ک ندارم ..من بدون دیدن و داشتن تو روزها و شبها انتظار مادری کرده ام ..من با هر قرص . هردعا.هرامپول.و هر روزامید برایت لالایی خونده ام دلبندم . من مادری هستم که ندارمت ....مادری که دردهای بسیار و درمان های دردناک ب تن خوو داده ام برای ی لحضه اغوش تو.برای داشتنت..تو باشی همه دردها اسون میشود جان مادر ...دلنوشته من مادر برای فرزندی ک ندارمش
وقتی ببینن واقعا تصمیمت گرفتی حمایت میکنن، 

نمیکنن