2737
2734
عنوان

دلموشکوند

99 بازدید | 13 پست

دوستان به مدت ۷ ماه با یکی دوست بودم عاشقش بودم شبا تا ساعت ۳ باهاش حرف میزدم بهش عادت کرده بودم به حرفاش ب خنده هاش به صداهاش،یه روز فهمیدم زن داره درصورتیکه به من نگفته بود متاهله و از من پنهون کرد وقتی بهش گفتم چرا بهم دروغ گفتی گف چون در استانه طلاقیم و دارم ازش جدا میشم و من تورومیخوام باهاش قهرکردم ولی باحرفاش گولم زد دوماه پیش فهمیدم بچه هم داره الان ک دارم اینو مینویسم اشکام بند نمیشن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ای وای 😭😭 شبیه این سر من اومد ولی خب دوس دخترش بود و واقعا مشکل داشتن و جدا شدن، کشیدم این لحظه ها ...

خیلی دوسش دارم ولی نمیتونم دیگه باهاش حرف بزنم نمیتونم زندگی اون زنو خراب کنم و بشدت عذاب وجدان دارم

بنظرمن مردی که به راحتی دروغ میگه یا پنهون کاری میکنه برای زندگی مناسب نیست

بله درست میگین ولی من الان هم ازش متنفرم هم دوسش دارم دست خودم نیس ولی جوابشو نمیدم اصلا

2738
خیلی دوسش دارم ولی نمیتونم دیگه باهاش حرف بزنم نمیتونم زندگی اون زنو خراب کنم و بشدت عذاب وجدان دارم

تو که نمیدونستی اگه میدونستی عمرن انقد پیش میرفتی

اونه که باید عذاب وجدان داشته باشه

کاربر قدیمی💖
تو که نمیدونستی اگه میدونستی عمرن انقد پیش میرفتی اونه که باید عذاب وجدان داشته باشه

بخدا دارم دیوونه میشم نمیدونین چقد بهش وابسته شدم هر دقیقه و هر ثانیه بهش فکر میکردم امابه خودم اجازه نمیدم جوابشو بدم خدا لعنتش کنه

نمیدونم چیکار کنم ولی امیدوارم خدا جوابشو بده

تو فقط الان بایدفکر اونو از سرت بیرون کنی به خودت نشون بده که چقدر قوی ای. سرخودتو باکارا و کلاسای مجازی که دوس داری بری گرم کن الکی مروارید وجودتو حروم نکن قربونت برم