2733
2734
ما سعی میکنیم کسی که علائم داره رو بهش واکسن نزنیم  ولی هیچ جا این تایید نشده که واکسن باعث وخ ...

عزیزم من قراره ای وی اف کنم میتونم واکسن بزنم اما نمیدونم سیکل ای وی اف کی انجام میشه

می دونم حرفم حقه اما شمالایک نکن مرسی😘

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=7272382&slug=تجربه-ی-شخصیم-از-ابتلا-به-کرونا

سخن صحیح را بپذیرید حتی اگر گوینده ی آن خود به آن عمل نکند.پیامبر(ص)  🌺🤵عده ای میگن اینجا سایت بارداری و زایمانه در نتیجه مختص خانم هاست و حضور آقایون بی مورده که واقعا مایه ی تعجبه چون محتوای تاپیک ها چیز دیگه ای میگه و با یه نگاه اجمالی به تاپیک های خصوصا پربازدید میبینید که اکثرا در مورد هر چیزی صحبت میشه جز در مورد بارداری و زایمان که اگر غیر از این بود حتی دختران مجرد هم عضو نمیشدند چه برسه به آقایون چون براشون جذابیتی نداشت! در ضمن آقایون میتونن اینجا شناخت بهتری نسبت به خانم ها پیدا کنن که بعد ازدواج در زندگی زناشویی به کمکشون میاد پس با حضور آقایون داخل سایت کنار بیاید و حساسیت به خرج ندید و هر زمان براتون مزاحمت ایجاد کردند براشون گزارش بزنید یا از طریق پیام خصوصی به نی نی یارهای محترم اطلاع بدید تا برخورد کنند در غیر این صورت صرفا بابت حضورشون بازخواستشون نکنید و حرف زشت نزنید چون اینطوری فقط شخصیت خودتونو زیر سوال میبرید 🤵🌺 ((دروغ، سرآغاز همه ی بدی هاست.)) حضرت علی(ع)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما سعی میکنیم کسی که علائم داره رو بهش واکسن نزنیم  ولی هیچ جا این تایید نشده که واکسن باعث وخ ...

پدر بزرگ من بعد واکسن زدن فوت کردن .پرستار اون بیمارستان که بیمارستان بزرگیم هست تو تهران گفت ۶۰,۷۰درصد بستریای  این هفتمون بستری کسایی هستن که دوز دومشون و زده بودن . نمیدونم چه خبره چه اتفاقاتی داره میفته ولی من از خیلیا شنیدم این موضوع رو که دکترو پرستارم بودن 

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲

دوست عزیز من دوسه ماهی میشه اول صبحا بیدار میشم سرفه میگرفتم باید سینه و صدام رو صاف میکردم تارفع شه .اماالان یک هفتس کل روز گاه گداری تک سرفه دارم و یه کوچولو حس میکنم رو قفسه سینم سنگینه باید تک سرفه بزنم تا رفع شه.یعنی به خودی خود سرفم نمیاد خودم سرفه میکنم.گلو درد و تب و ابریزش و کوفتگی اصلا ندارم.امروزم تست کرونا دادم منفی بود .برم واکسن بزنم مشکلی نداره؟

2731
عزیزم شوهرمن نظامی گوشش داعونه و سوت میکشه.حتی چندماه میش رفتیم قالب زدن براشون ماموریتی جایی میره ب ...

اون اب بوده حتما🤦

نه عزیزم چرا اب باشه.اگر منطورتون باعوارضی که گفتم نداشت منظورم اینه کوفتگی و تب و لرز نداشت .فقط جا ...

شوخی میکنم اره یسریا علائم ندارن

2738
من دارم از درد پری میمیرم میترسم برم ژلوفن بخورم متاسفانه بخورم یک بسته کامل رو میخورم الان میترسم ب ...

خیلی سخت میگیرین والا منم پریودام خیلی سخت میشه و همیشه مسکن میخورم اصلا یادم نمیاد چه تو دوز اول  چه دوز دوم مسکن خوردم یا نخوردم

من بیچاره هیچبم نبود رفتم واکسن زدم از همون لحظه حالم بد شده الان ۲۱ روزه قفسه سینم هنوز درد مبکنه ن ...

ببین تا چند روز بعدشم بدن درد و همچین علایمی ممکنه باشه ولی وقتی میگی ۲۱ روزه بنظرم طولانی شده بهتره یه pcr بدی. 

من ۱۹ روز پیش علایم کرونام بروز داد مثل بدن درد و سردردو بیحالی  الان فقط سردردم مونده گاهی هم ...

بهتره بعد از قطع شدن علایم ۲۸ روز صبر کنی بعد واکسن بزنی

میشه لطف کنید جواب منو بدید من ۲۱ روز قبل واکسن برکت زدم از همون لحظه گلودرد گرفتم  بعد دوردز ک ...

یکمم صبر کن اگه اکسیژن خونت خوبه و بقیه ی علایمت برطرف شده.فرقی نمیکنه عوارض واکسن باشه(که دیگه ۲۱ روز طول نمیکشه)چه از عوارص کرونا که احتمال زیاد از کرونا بوده یه مدت طول میکشه تا عوارضش از بین بره. حتی ممکنه یکی دو ماه درد بدن و درد قفسه سینه بعد از بهبودی ادامه داشته باشه