2733
2734
عنوان

بیاد همه بیماران کرونایی

97 بازدید | 11 پست

برای همه اونایی که این بیماری رو گرفتن و پر کشیدن

طلب آمرزش کنیم و یه صلوات هدیه بهشون

این بیماری سخته سخت و نامرده ، الان که خودم گرفتارشم میفهمم چقدر دردناکه ،چقدر بده نفست نیاد و اکسیژن نباشه و برای هر نفس درد بکشی ،خیلی براشون بغض دارم

خدایا هوای همه رو داشته باش جز تو کسی رو نداریم

آرزوی سلامتی برای همه کسایی که تو بستر بیماری هستند

الهی آمین

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 

بدترین درد تنگیه نفسه واقعا وحشتناکه

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واسشون هرروزحمدمیخونم الهی که همشون خییییلی زودخوبه خوب بشن وشادی نصیبشون بشه،،الهی که ازبقیه هم دور ...

ان شاالله که همینطور بشه، فقط خدا میدونه لحظات آخر چه دردی کشیدن

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 
2740
 خدا خودش نظری کنه و ظهور آقا امام زمان رو خیلی خیلی ... نزدیک کنه من شنیدم یکی از نشانه های ...

فقط خدا باید به رومون رحم کنه،غریب و تنها موندیم تو دنیا

انشالله اوضاع بهتر بشه شما هم سلامتی تون رو به دست بیارید

ان شاالله

سلام خوبی داشتم تاپیک های کم پشتی مو  رو میخوندم که محلول شیوانا اونجا معرفی شده خواستم بدونم شما استفاده کردی نتیجه  دیدی

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷