2737
2734
عنوان

شوهر سابق

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه نداری؟؟عزیزم اکثر مردا عین مال توان این نوبره 

نه ندارم

گاهی میگم کاش بچه داشتم

ب بهانه بچه برمی‌گشت

یا خودم تنها نمیبودم

نفس میگوید: وقتی همه چیز درست بشود، به آرامش میرسم. روح میگوید: به آرامش برس، همه چیز درست می‌شود!!!

وقتی دونفر از هم بچه دارند تا ابد پیوندی بینشون برقراره.. 

انتظار داری شما رو‌ با نام خانوادگی صدا کنند؟؟؟ شما خانوم ایشون بودی .. یه زمانی .. 

سعی کن بپذیری شرایط جدید رو .. واقعیات موجود رو .. 

ایشون همسر خوبی نبودند(یه هر دلیل) و جدا شدی .. اما پدر فرزند شما هستند و می‌توانند تا ابد مثل یک دوست برات باشند.‌. ضمن اینکه شما موجود با ارزش مشترکی با هم دارید(بچه) 😉

2740
دوساله ولی یبار برگشتم چنماه زندگی کردیم باز برگشتم اره مجردیم جفتمون 

شاید میخواد به قول معروف از جیک و پوک زندگیتون باخبر بشه 

بعضی نه دل موندن دارن نه دل کندن 

احتمالا همسر شنا جزء این دسته اس 

نه میتونه باشه 

نه میتونه نباشه

وقتی دونفر از هم بچه دارند تا ابد پیوندی بینشون برقراره..  انتظار داری شما رو‌ با نام خانوادگی ...

گلم روابط ماخیلی دوستانه بود تا جایی ک باهاش بیرونم میرفتیک ک همه تعجب میکردن ولی ب نظرم دیگع بسه میخوام برم دنبال زندگیم خوشم نمیاد همش انگار یه باریه رو دوشم 

شاید میخواد به قول معروف از جیک و پوک زندگیتون باخبر بشه  بعضی نه دل موندن دارن نه دل کندن&nbs ...

دقیقااا بهترین حرفو زدی میخواد فقط حضور داشته باشه سر ازکارمون دراره من شوهر نکنم زندگی نکنم ولی باید پاشو ببرم

گلم روابط ماخیلی دوستانه بود تا جایی ک باهاش بیرونم میرفتیک ک همه تعجب میکردن ولی ب نظرم دیگع بسه می ...

منظورم این نبود که با هم بیرون برید .. اما قطع این ارتباط به طور کامل هم به صلاح نیست .. شما فرزند دارید از هم .. 

برای خودت از وجود ایشون بار نساز .. ایشون پدر فرزند شما هستند .. همین .. برو دنبال زندگیت و اهدافت .. 

متوجه ی نگرانیت هستم .. به محض اینکه با شخصی ارتباط بگیری نوع پیامها و ارتباط همسر سابقتون تغییر خواهد کرد..

نه ندارم گاهی میگم کاش بچه داشتم ب بهانه بچه برمی‌گشت یا خودم تنها نمیبودم

نههه وااای بچه خیلی سخته بخدا وضعیت تو ارزوی منه برو سرکار ادمای جدید مطمین باش هزار بارم برگردی اون ادم همون ادمه حتما یه دلیل محکم برا طلاق داشتی چرا فک میکنی برگردی یه ادم دیگه میشع تازه ده برابر گستاخ تر میشن من برگشتم هیچی عوض نشد 

2706