2737
2734
عنوان

پوست و مو

124 بازدید | 14 پست

برای داشتن پوست خوب و سالم و شفاف چه راهکارهایی دارین؟؟

اگه از ماسک یا صابون یا هر چیز دیگه ای استفاده میکنین یا میشناسین معرفی کنید ...

خییییلی ممنونم ازتون 🥰🥰❤❤

برای داشتن موهای نرم و لطیف چه کنم ؟؟ 

اگه موها رو کراتین کرد به مو آسیب میرسه ؟؟

برای مشکل موخره چی کار کنم ؟؟؟ 

ممنونم از همتون که بهم لطف میکنید و نظر میدین 🥰😍❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وایسا روتینمو بگم😂

صبحا یخ میزنم بعد ابرسان مرطوب کننده ضد افتاب 

هفته ای یکبار سید میکنم ک پاکسازی حساب میشه 

تونر میزنم ماسک قهوه 

بعد حموم بخور میکنم ماسک الوورا نعنا میزنم بعد ماسک طلا 

اب روزی ده لیوان سبزی و میوه هم فراوان 

پوستمم خداروشکر خوبه🧿😂

2742
من فقد از راهکارای گاهی استفاده میکنم چون سنم کمه برا همین از چیزای شیمیایی کم استفاده میکنم...

منم سنم کمه اتفاقا دنبال یه همچین چیزایی هستم ممنون میشم معرفی کنین 

وایسا روتینمو بگم😂 صبحا یخ میزنم بعد ابرسان مرطوب کننده ضد افتاب  هفته ای یکبار سید میکنم ک ...

میشه مارک آبرسان و ضد آفتابتون رو بگین خیلی ممنونم ❤❤😁😁😁

2740
منم سنم کمه اتفاقا دنبال یه همچین چیزایی هستم ممنون میشم معرفی کنین 

چیز خاصی  انجام نمیدم در هفته دوباره ماسک خیار میزنم واقعا تأثيرش فوق العادس یه ماسک دیگه میزنم سفیده تخم مرغ دستمال کاغذي که جوشای فعال باکتری جوش های سرسیاه واقعا میکشه بیرون تمیز میکنه صورتو خیلی تأثير داره موهام خشک بودن موخوره هم داشتن از وقتی از شامپو فولیکا استفاده میکنم موهام واقعا بهتر شده هفته یه بار موهامو با آب برنج آبکشی میکنم میزارم 30 دقیفه بمونه بعد میشورم اونم واقعا تأثيرش بهتر از شامپو هر هفته صورتمو چند بار با فیس براش میشورم خیلی خوبه در هفته چند بار ضدآفتاب میزنم قبل خواب هم بال لب میزنم همین...

باید روتین درست رو رعایت کنی

ماسکهای برند garnier، لورال، باله آ، بایواکوا، ایمجز، وان اسپرینگ، انیپک، شیکی، کاریته، ام اسان، ایچون بیوتی کیفیت خوبی دارن

برای مو تو حموم ماسک استفاده کن، بیشتر از یک یا نهایت دوبار موهاتو با شامپو نشور، وقتی شامپورو موهاته با نوک انگشتات کف سرتو ماساژ بده و اصلا از ناخون استفاده نکن، اب داغ برای مو ضرر داره

از ماسکهای روغن طبیعی مثل نارگیل، زیتون، کرچک، هفت مغز، بادوم میتونی استفاده کنی و خیلی مفید هستن برای موخوره و همینطور نرمی و چون طبیعین برای کف سر و ریشه مو هم ضرری نداره و مفیدن

بعد حموم برای بدنت از لوسیون و بادی اسپلش، برای موهات لوسیون، سرم، کرم مو میتونی استفاده کنی و با موی خیس و موی باز نخواب

موی خیس رو اصلا شونه نکن چه تو حموم چه بعد حموم 

از وسایل هایی مثل اتو مو کم استفاده کن

کراتین یه مواد طبیعی توی مو هست که اگه به مقدار طبیعی توی مو نباشه موها وز میشن

اگه از مواد خوب برای کراتین کردن استفاده بشه ضرر نداره

برای موخوره هم اگه اینارو رعایت کردی و باز داشتی میتونی دستگاه موخوره گیر بخری یا اموزش موخوره گرفتن با قیچی توی یوتیوب یا سایتهای ایرانی ببینی یاد بگیری

گریه مکن که سرنوشت... گر مرا از تو جدا کرد... عاقبت دلهای ما، با غم هم آشنا کرد... با غم هم آشنا کرد... 
چیز خاصی  انجام نمیدم در هفته دوباره ماسک خیار میزنم واقعا تأثيرش فوق العادس یه ماسک دیگه میزنم ...

بعد حموم هم  به موهام روغن نارگیل روغن زیتون میزنم یا فقد روغن نارگیل که اونم تأثير داره😀

2706