2733
2734
عنوان

مامانای باردار یه سوال دارم

1462 بازدید | 90 پست

با توجه به اینکه اثرات واکسن کرونا بر روی مادران باردار معلوم نیست، و واکسن جدید هست به نوعی... و عوارضش مشخص نیست

شما واکسن میزنید؟

تعداد رای : 8
نظرسنجی
بله
0
0%
خیر
6
75%
نمیدانم
2
25%
خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
من شنیدم تا بعد از زایمان به هیچ عنوان نباید واکسن کرونا زد

الان برای واکسن چینی، و تزریق به مادران بالای ۲۸ هفته بخشنامه اومده

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چون من بدنم حساسه امکان داره حساسیت نشون بدم.به این دلیل نمیزنم.

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜

من نمیزنم چون نگرانم رو بچه اثر بدی داشته باشه

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...

ممنون میشم اگه بقیه هم نظر بدن... چون خودم نمیتونم تصمیم قاطع بگیرم

به هیچ عنوان واکسن نزن ، ۱ درصد از آدما براشون این اتفاق میفته  باعث لخته شدن های ریزی تو رگ های خونی میشه و خونرسانی به جنین ضعیف میشه و خدایی نکرده اتفاقای ناخوشایندی میفته شما خودتو جزو اون ۱ درصدی که این اتفاق میفته براشون فرض کن و نزن 

2740
سلام بروبچ    

سللللااممم 🥰🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌸🌸🌺🌸🌺🌸🌸🌸🌺🌸🌼🌼🌸🌸🌺🌸🌻🌻🌻💐💐🌷🌷🌹🌹

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 

عزیزم یه سوال دارم من داخل تاپیک لوبیا بودم تا امدم سوال بپرسم تعطیل شد ممکنه اصلا ترشح نداشته باشی ولی تخمک ازاد بشه اخه من روز یازدهم رفتم سنو تخمک داشتم روز دوازدهم سیزدهم کیت زدم فردا روز چهاردهم اصلا ترشح ندارم 

من برا ی جنسیت پسر میخوام اقدام کنم ممنون میشم کمکم کنید 

آجیا بیاید بگید هستید... حاضری بزنید 😅دلگرم بشیم... 

مرضیه جون لوبیا جون بقیه هستسیییید؟؟؟ 

🌼  خدا جونم یه نظر بهم بنداز.. 🙏🏻   🌼    خیییلی صدات کردم، یه جاهایی معجزه کردی شکرت، 🙏🏻اما ۱۵ ساله یه دعا کردم جوابم رو ندادی.چررررااااااادوست داری همش صدات کنم صدات میکنم 🦋اما بگو جانم،میشنوم ،،بگو تاآروم بگیرم 😭خداجونم قول میدم جوابمو دادی، نرم پشت سرمم نگاه نکنم 💚💚💚💚  من با اعجاب منتظر غیرمنتظره های شما هستم   ، بار الهی💚💚💚💚🦋🦋🦋🦋🌹🌹میدونم هستی، داری گوش میدی،خدایا باز هم قدرتت رو نشون بده.. 
2706