2733
2734

سلام عزیزای دلم من یه سوال داشتم ... بچه ها اگه کسی تو این دوران کرونا برای روبوسی از روی دلتنگی بیاد سمتت و تو نخوای که تو این وضعیت باهاش روبوسی کنی باید چی بگی که ناراحت نشه..چجوری بهش بگم بهش برنخوره...متاسفانه یسریا درک ندارن و این شرایط رو عادی میدونن😐

برای سلامتی همه ی نی نی های تو دلی صلوات بفرستیم⁦❤️⁩🌹🧿😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شما به نشانه ی ادب و احترام دست رو سینت بزار و کمی فاصله بگیر،اگر با شعور باشه خودش متوجه میشه،اگر کم شعور باشه که هیچ!

روییده است گُلی کوچک میان سنگ فرش خیابان،لگد مال عابران!من آن گُلِ کوچکم که جای دیگر نتوانست روییدن...!

اول اینکه ماسک بزن و برندار، و با خنده قبل اینکه حالت روبوسی بگیرین وقتی دارین به هم سلام میکنین با فاصله سلام کن، و بگو به خاطر کرونا لعنتی روبوسی که نمیشه کرد

2738
یه دوست مثلا

بیرون خونه ماسک بزن کسی رو هم خونت دعوت نکن جایی هم نرو.خودت رعایت کنی کسی طرفت نمیاد زوری بوست کنه که

کاش میشد زندگیمو مثل تلگرام دلیت اکانت کنم وقتی دوباره اومدم هیچی از قبل یادم نیاد..
بیرون خونه ماسک بزن کسی رو هم خونت دعوت نکن جایی هم نرو.خودت رعایت کنی کسی طرفت نمیاد زوری بوست کنه ...

اتفاقا همین چندماه پیش ماسک هم داشتم..انقدر بیخیالن از روی ماسک بوسم کرد😐😐

برای سلامتی همه ی نی نی های تو دلی صلوات بفرستیم⁦❤️⁩🌹🧿😊