2737
2734

چراا

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چراا چندساله ازدواج کردید؟ کار بدی درحقت کرده؟

۲۰ روزه پدرومادرش و برادرش کرونا گرفتن همش مشغول آبمیوه گرفتن و عذا درست کردن براشون بودیم دوتا هم بچه دارم ۱۰ ساله ازدواج کردم واقعا نمیدونم چرا دیگه دوسش ندارم

۲۰ روزه پدرومادرش و برادرش کرونا گرفتن همش مشغول آبمیوه گرفتن و عذا درست کردن براشون بودیم دوتا هم ب ...

به خاطر کار کردن برا پدر و مادرش خسته شدی ازش؟
یا اینکه بداخلاقی و بد رفتاری میکنه؟ بی احساسه؟ خیانت کرده؟

به خاطر کار کردن برا پدر و مادرش خسته شدی ازش؟ یا اینکه بداخلاقی و بد رفتاری میکنه؟ بی احساسه؟ خیانت ...

باور میکنید دلیلشو نمیدونم

هیچ مشکلی نداره نمیدونم چرا اینطوری شدم

باور میکنید دلیلشو نمیدونم هیچ مشکلی نداره نمیدونم چرا اینطوری شدم

میفهمم چی میگی
طبیعیه ادما بعد یه مدت اینطوری میشن. وقتی کنارته حسی بهش نداری و برات تکراری شده اما دوروز ازت فاصله بگیره میفهمی چقدر مهم بود برات .شاید نیاز داری یه مسافرتی چیزی بری و روحیتو تغییر بدی

2738
میفهمم چی میگی طبیعیه ادما بعد یه مدت اینطوری میشن. وقتی کنارته حسی بهش نداری و برات تکراری شده اما ...

آفرین دقیقا همینطوره ،بخاطر کرونا هم همش تو خونه اس منم نمیزاره جایی برم بخاطر همین بد شدم