2733
2734

بچه ها من موقع اسباب کشی تو ی کیسه صورتی پر پوست پیاز و سیر ی دعا میدا کردم هرچی بازش میکردی رولی بود و تموم نمیشد عکس شکل و عدد و آتیش و ی فونتهای عجیب و غریب بود تو اسباب کشی انقدر سرم شلوغ بود و ترسیدم بستنش انداختم سطل آشغال

دوباره اوندم آشپزخونه رو بشورم که تحویل بدم دوباره دعا بود

حالا هرچی دنبال کارای نازایی میرم به ی مشکلی میخوره همش ذهنم درگیر اون میشه که چی بود کاش دور نمینداختم و میفهمیدم چیه

فقط تا تو اتاق میزفتیم دعوامون میشد سر چیزای بیخود واقعا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من تازه عروسم 

اتفاقای عجیبی میافته برامون 

یه عده گفتن احتمالا براتون کاری کردن 

از کجا بفهمم؟ 

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
چجوری آخه

طلسمها بده آب روان 

زمین در انتظار تولد یک برگ ، من در حال شمارش معکوس صفر همیشه پایان نیست گاهی آغاز پرواز است❤👌🏻🌸😉.  تیکر تولد پسرخالمه ️ تولدت مبارک   
2740
من تازه عروسم  اتفاقای عجیبی میافته برامون  یه عده گفتن احتمالا براتون کاری کردن  ...

آیت الله بهجت سفارش کردن زوج های جوان که تازه زندگی شون رو شروع کردن زیاد چهار قل بخونن ، هر روز چند بار بخون 

آیت الله بهجت سفارش کردن زوج های جوان که تازه زندگی شون رو شروع کردن زیاد چهار قل بخونن ، هر روز چند ...

باشه عزیزم مرسی ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
پ چرا دور انداختیییی باید روش سرکه میریختی بعدمیدادی اب روون..ک باطل شه من بودم قبلشم میبردم دعانو ...

نمیدونستم خیلی عجیب غریب بود جدی نگرفتم تا اینکه یکی بهم گفت دعا داری من دور انداحتمش و نمیدونم چجوری باطلش کنم

خ ا لعنتشون کنه کسی که اینجوری زندگی آدم رو خراب میکنه

من به کسی که بلد بود شکلاش و گفتم گفت طلسم خیلی بدی هست و باید میداشتیش اینا با علم این کارا رو میکنن خدا نگذره ازشون زندگی خراب کنا

2706