2733
2734
عنوان

پنهان کاری از شوهر کمک

429 بازدید | 47 پست

سلام شوهرم پسر خالمه ۲ ساله ازدواج کردیم با مامانم مشکل داشتن از اول مامانم اینا پولدارن

شوهرم بیکار خونه پدرشوهر زندگی میکنیم 

گهگاهی مامانم برام پول میریزه ولی شوهر خبر نداره یبارم پرسید دروغ گفتم که نه نمیریزه

گفت خدانکنه که بفهمم ریخته

دیشب فهمید که هر ماه پول میریزه

باهام حرف نمیزنه میگه دروغگو خیانتکار

خب من از اون پول نگیرم پول اینترنت و لباس بچه از کجا بیارم

(بچه ۸ ماهه دارم)

الان مقصر کیه

ببخشی میدونم جاش نیست ولی 

سلام خوبین میشه بهم بگین تورو خدا چه دعایی بخونم چیکار کنم بابام راضی شه جوابش مثبت شه به ازدواج من و عشقم یعنی زبان بند باشه

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

🤕خب اون که بدش میاد چرا برای زندگیش تلاش نمیکنه 

دوبار تاپیک زدم پربازدید شد داستان زندگیم ولی ترکوندن کسی باورش نشد گفتن دروغ میگی اینقدر به خودم بد کردم میگفتن کسی زیربار این خفت ها نمیره مسخرم کردن 🙃🙃💔💔 از سال ۹۷ باکسی تو رابطه بودم بخاطر خیانت هاش افسرده شدم خودکشی کردم درد کشیدم ...با نزدیک ترین دوستام بهم خیانت کرد با چن نفر رابطه داشت من فقط مردم و بخشیدم😔😭 هردفعه قول میداد که درست میشه ولی نشد که نشد حالا که ۲۳ سالمه کنکورم رو از دست دادم،ورزشم هنرم رو ادامه ندادم موهام سفید شده دارم به خودم میام🙂🙂 برای کی تباه شدم اخه ارزشش رو داشت؟؟ من فقط ی بیمارم که وابسته و معتاد ی ادم فوق اشتباه شدم وگرنه هیچ حسی جز تنفر ازش ندارم این وابستگی نمیزاره برا همیشه کنارش بزارم ولی الان بازم خیلی به خودم اومدم. توروخدا برام دعا کنید ادم بشم برا آرامشم ی صلوات بفرستید🙏🙏🌹🌹
2740

شوهرت مقصر غرور بی جا دار، بهش میگفتی اینقدر غرور داری خوب تو  بجاش تامین می کردی پول میدادی ک مامی م ندع

کاربر پسر هستم، عقاب آریایی 🤟. سر خم کردیم تا هم قدشون بشیم‌‌، فکر کردن قد واقعیمون اینه:).... 
منم مامانم برام پول میریخت گفتم دیگه نریز شوهرم پررو میشه خودش پول نمیده تو میریزی تشکر که نمیکنه شا ...

بی پولیو تحمل کردم ولی شوهرمو درست کردم

هرجی خواستم پافشاری کردم تا برام تهیه کنه

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن