2733
2734
عنوان

بچه ها برا عمل سرکلاژ همراه لازمه ؟!

2904 بازدید | 31 پست

و اینکه چیا ببرم چیکار کنم قبل و بعدش ،کیا تجربه دارن و حالمو درک میکنن؟ من بسختی باردار شدم امیدوارم اگه تجربه ای دارین باهام درمیون بذارین

آره چون مثل سزارین درد داره یه نفر باید کمکت کنه 

دیگه زیرانداز و نوار بهداشتی و خوراکی و این چیزا میخوای

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
آره چون مثل سزارین درد داره یه نفر باید کمکت کنه  دیگه زیرانداز و نوار بهداشتی و خوراکی و این ...

شما تجربه شو داشتین ؟ واقعا دردش مثل سزارینه ؟ پس چرا میگن بعدش پا میشی میری خونت   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی لازمه ؟ من کسی رو ندارم واقعا

ببین عزیزم من بعدش استفراغ میکردم چون بیحسی بودم 

یکی باید میبود که پلاستیک دستم بده 

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 
2738
باشه بهتره.ولی هیچ دردی نداره نباید تکون بخوری اولش.در حد اب جوش بده بخوری و غذا.اگه بیمارستان خصوصی ...

اره بیمارستان خصوصیه ، دکتر گفت صبح ساعت شش بیا شب مرخصی، بنظرت میتونم بگم ظهر مرخصم کنه ؟ ینی منظورم اینه بد نباشه یه وخت برام 

از دکترت بپرس چقدر باید بمونی؟ بعضیا صبح عمل میکنن و غروب میرن  کلا عمل خیلی راحتیه

گفت صبح ساعت شش بیا و شب مرخصی، کسی رو ندارم بنظرت خیلی سخت میگذره بدون همراه ؟

اره بیمارستان خصوصیه ، دکتر گفت صبح ساعت شش بیا شب مرخصی، بنظرت میتونم بگم ظهر مرخصم کنه ؟ ینی منظور ...

نه ظهر ک نمیزارن بیای.

من می خواستم شب نمونم ولی بعد عمل گفتن باید یک شب بمونی تا دکترت بیاد.

من درد نداشتم خون ریزیم هم لک بود بدون نیاز ب نوار .

[QUOTE=202767205]ببین عزیزم من بعدش استفراغ میکردم چون بیحسی بودم  یکی باید میبود که پلاستیک دستم بده [/QUOTE 

ب من گفت امشب از یازده ب بعد چیزی نخورم تا بعد عمل استفراغ نکنم ، شما هم از شب قبل ناشتا بودید ؟

گفت صبح ساعت شش بیا و شب مرخصی، کسی رو ندارم بنظرت خیلی سخت میگذره بدون همراه ؟

اگر پرستار خوب داشته باشه نه .فقط موقع دستشویی رفتن شاید کمک بخوای که از تخت بیای پایین 

بیماربر و خدمه هم میتونن کمکت کنن .بهشون بگی همکاری میکنن .

عملی نیست که اصلا اصلا نگرانش باشی .خودت تعجب میکنی از آسونیش 

2706