2733
2734

ببخشید ی سوال 

کسی ک پارتی داشته باشه ت بانک پارتیش خیلس کلفت باشه

نیازه ک حتما ازمون استخدامی بده؟ و اینکه از رشته مدیریت صنعتی هم بانک پذیرش داره،؟؟

ˢᶤˡᵉᶰᶜᵉ ᶤˢ ᵃᶰ ᵃᶰˢʷᵉʳ ᵗᵒᵒᵎ
ببخشید ی سوال  کسی ک پارتی داشته باشه ت بانک پارتیش خیلس کلفت باشه نیازه ک حتما ازمون استخدام ...

اره باید ازمون بده.تا کد پرسنلی بدنش.نهایتا بتونه تو مصاحبه استفاده کنه از پارتی

2731
اره باید ازمون بده.تا کد پرسنلی بدنش.نهایتا بتونه تو مصاحبه استفاده کنه از پارتی

اها ممنون😁 حتما باید نمرش از بقیه بالاتر باشه ک قبول شه مصاحبه

یا همینطوری هم ازمون بده چون پارتی داره قبول میشه

ببخشید ی سوال  کسی ک پارتی داشته باشه ت بانک پارتیش خیلس کلفت باشه نیازه ک حتما ازمون استخدام ...

الانو نمیدونم ولی چند سال قبل فامیل ما با دیپلم بانک استخدام شد با پارتی . بهره هوشیش رو نگم برات😑

بعد من و امثال من با ارشد موندیم تو خونه یا باید کارای درپیت بریم با حقوق یک دهم ایشون. زیبا نیست؟ 😊

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
الانو نمیدونم ولی چند سال قبل فامیل ما با دیپلم بانک استخدام شد با پارتی . بهره هوشیش رو نگم برات😑 ...

دیپلم ک قبلا خیلی استخدام کردن

هعی خواهر .من اینجا دیدم طرف پارتی داشت با مدرک فوق دیپلم مکانیک رفته بانک

دیپلم ک قبلا خیلی استخدام کردن هعی خواهر .من اینجا دیدم طرف پارتی داشت با مدرک فوق دیپلم مکانیک رفت ...

جدیدا تا ازمون قبول نشی کاری نمیتونت کنن.

مگر اینکه میرن سر کار ولی رسمی نمیشن

ازمون چی؟؟

آزمون علم فناوری 

نه عزیزم من فقط برای دروس عمومی جزو ای استخدام رو دانلود کردم که البته نخوندم جزوه کاملی هست

قصه اینجاست ...که شب بود و هوا ریخت بهم...من چنان درد کشیدم...که خدا ریخت بهم.
2706