2737
2734

ب بچم شیرخشک اپتامیل میدادم همش دل درد داشت زور میزد دکتر عوض کرد گیگوز بهش داد با گیگوز یبوست شدید میگرفت دوباره اپتامیل دادم الان یبوست نداره ولی همچنان دل درد داره گریه میکنه و زور میزنه چکار کنم؟ ۴۸ روزشه

لطفا دعا کنین قلب نی نیم سالم باشه

دل درد که تا چهار پنج ماه هست 

هی شیرشو عوض نکن همینو ادامه بده 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نان بده یا ببلاک 

در ضمن بچه شیر خشکی با بچه ای که شیر مادر میخوره فرق داره ،باید آب بخوره. یعنی مثلا برای ۹۰ سی سی اب ،سه پیمانه شیر نریز ، دو و نیم پیمانه بریز که آب بدن بچه تامین بشه و یبوست نگیره.

جواب ابلهان خاموشیست
2731

من بچم هم کولیک داشت هم رفلاکس شدید اول نان میدادم بهش بردم دکتر ببلاک نوشت براش و خوب بود یه چن ماهی ببلاک رو دادم بعد دوباره دکتر گف نان رو ادامه بده 

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃