2752
2739
عنوان

امد به سرم از انچه میترسیدم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2594 بازدید | 178 پست
مردم بدبخت ایران ☹

خودشون خواستن 😞😞😞یه عده ای هم پاسوزشون شدن

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
دکتر رفتم  فقط نگران مامانمم که یهو حالش بدشه

یه دستگاه تست اکسیژن بگیر بذار خونه اگر مادرتم دکتر رفته که دارو مصرف کنه و اکسیژنو اندازه گیری کن براش همش زیر ۹۲ بیاد خطریه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونایی که میرفتن شمال و همچنان دورهمی میگیرنم بهشون گیر دادین؟من خودم مخالفم صد در صد هیئتم ولی تبعی ...

من خودم شمال زندگی میکنم . و تعطیل کردن تهران و نبستن راه های شمال این فاجعه رو درست کرد که الان محل سکونتم ی سرم هم حتی وجود نداره

2731
واقعا پس تست ندم ؟ ولی خیلی برای پسر کوچیکم نگرانم 3سالشه همش میاد تو بغلم 

نه نده.آزمایش واسه چیته؟!اگه نداشته باشی هم بری اونجا میگیری.

فقط اگه حالتون خوب نیست دکتر برید

خودت باش
بخند عزیزم میدونی من کلا از روز اول کورونا ماسک نزدم و شغلم هم تو شلوغی و جمعیت شدیده و چندین بار هم ...

یعنی اصلا کرونا نگرفتی؟

به کسایی که پشت سرت حرف میزنن بی اعتناباش اونا متعلق به همونجان پشت سر🙂
بخند عزیزم میدونی من کلا از روز اول کورونا ماسک نزدم و شغلم هم تو شلوغی و جمعیت شدیده و چندین بار هم ...

افتخار کن ماسک نمیزنی من ک از حق بچه ی ۴ سالم نمیگذرم بخاطر امثال شما باید زیر ماسک نفس بکشه 

بله درسته،خداگفت بهمدیگه رحم کنید تا بهتون رحم کنم ،ما نسبت به هم خوب نبودیم اخرمون شد این،شاید خود ...

خوبه که تو هم فهمیدی من شک ندارم که این اتفاق ها قهر خداوند و عذاب مردم گناهکاره مثل قوم های ظالمی که زمان پیامبران گرفتار عذاب شدن شاید خوب هم باشه بینمون ولی تر و خشک میسوزن بخدا خدا پرستی به ظاهر و حرف نیست که خیلی مردم بدی داریم خدا هم وقتی قهر کنه دیگه دلش نمیسوزه چون خیلی مهربونه دیگه ما رو رها کرده چون لیاقت نداشتیم ☹

من خودم شمال زندگی میکنم . و تعطیل کردن تهران و نبستن راه های شمال این فاجعه رو درست کرد که الان محل ...

خب مردم خودشون عقل ندارن؟مگه نمیگن این دولت فلانه و بهمان چرا خودشون رحم نمیکنن بهم؟

فقط چیزای مقوی و گرمیجات بخور خودت رو تقویت کن 

بعد هم آدم جوان رو نمیکشه خیلی ها گرفتن من خودم شوهرم پسرم گرفتیم خوب هم شدیم 

برا هرکس یه جور خودش رو نشون میده هر نقطه ای که ضعف داری میزنه به اونجا شما چشمت مشکل داشته 

من تنگی نفس دارم خیلی سرفه میکردم شوهرم کمر درد و سردرد میشه کمرو سرش درد میگرفت پسرم که فقط آبریزش داشت

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی