2737
2734
عنوان

امد به سرم از انچه میترسیدم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2594 بازدید | 178 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما مهمونی جایی رفتی  که احساس میکنم خیلی خیلی پشیمونی خودتو نفرین میکنی

پدر شوهرم را اوردم پیش خودم بعد فهمیدم مبتلاس

خوشا به سعادت هرکس که عمیقا احساس خوشبختی میکنه😔
مگر علم و دکتر کم ادم کشته تا حالا دکترا علم داشتن که به جای نابودی کرونا هر روز یه دونه جدیدش نمیو ...

این گونه جدید مال کشوارای عقب مونده ای برای ایران و هند و اینجور جاهاس ...شما برو اروپا ببین چند کشور ماسک نزدن و آزاد گذاشتن  بدون حتی یک کشته ...بعد میگید علم چیز بدیه؟  این آخوندا نمیخوان کرونا کم بشه  دارن آدمارو اینجوری میکشن و گرفتارشون میکنن   بیمارستانا اصلا تخت خالی ندارن  دکترا یه نسخه رو واسه یه گله ادم تجویز میکنه همینجوری خر تو خری شده کشور که تا با چشم نبینی باورت نمیشه

2728

اینجور که شما داری میترسی که دیگه داری خودتو نابود میکنی.این همه ادم میگیرن خوب میشن.از همین اول درستو حسابی به خودتون برسید برید دکتر تغذیه ی مناسب داشته باش انشالله زودتر درمان میشه 

با چه فاصله ای مبتلا شدین؟ چون شنیدم ۶ ماه بعد ممکنه دوباره فرد مبتلا بشه

سه چهار ماه بعدش سری اول وضع ام خیلی بد بود نفس تنگی شدید داشتم اسپری مصرف کردم سری دوم از خلط زیاد ریه داشتم خفه میشدم خلط ها نه در میومد نه پایین میرفت تب و بدن درد نداشتم اصلا فقط خط ریه امونم و بریده بود خدا واسه هیچ کس نیاره 

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👨‍👩‍👦‍👦
با این استرسی که شما داری والا حرفی نمیمونه په چته بجا این کارا و نفرین و ناله کردن پاشو شروع کن به ...

یک هفتس این کارها را میکنم 

2738
الهی به حق امام حسین علیه السلام حالت خوب شه عزیزم لطفی در حق منم کنید دعام کنید هم واسه خودم هم خا ...

بلا ازتون دور باشه ان شاء الله 

آروم دختر من دوباره کرونا گرفتم چ خبرع چق استرس داری ""نب خودت برس چیزی نمیشه نترس گلم

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
عزیزم بیخیال این صحبت ها شو تمام امام ها کشته شدن خودشون پس برو سراغ علم و دکتر حتما نتیجه میگیری&nb ...

چه ربطی داشت الان

جهان را بلندی وپستی تویی،ندانم چه ای هرچه هستی تویی....    (این آدم ویران شده از دور قشنگ است)

عزیزم به این کارایی که گفتم عمل کن خودم اثرشو دیدم تا جایی که ممکنه‌از بچه هات فاصله بگیر سه روزه خوب میشی انشالله فقط مصرف مایعات و زیاد کن ویروس تو گلوت خشک نشه بچه هاتم‌همینطور فضا خونه الان خیلی مهم که ویروس زدایی بشه

علی بن الحسین(ع) اَشبَه الناس خَلقاً و خُلقاً و منطقاً برسول الله   صلی الله علیک‌یا اباعبدالله
نه خوانواده شوهرم هستن که اونم چون پدرشن پیش من بود و مبتلا بود حتی میترسیدن سر بزنن حالا برا من غذا ...

خب شکر خدا، همون شوهرتو مراقب باش نگیره و لااقل بتونه از دور مراقب باشه، چیزی خاستین بخره، سوپ بذار، میدونم سخته تو این شرایط ولی بخاطر بچه هاتم شده نباید خودتو ببازی، دکتر نمیری لاقل تلفنی مشاوره بگیر از اورژانس، دارو بگیر مصرف کن تا ریه ات درگیر نشه

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏
مگر علم و دکتر کم ادم کشته تا حالا دکترا علم داشتن که به جای نابودی کرونا هر روز یه دونه جدیدش نمیو ...

چه بی منطق!

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2706