2737
2734
عنوان

بچه ها میشه بیاین

94 بازدید | 13 پست

سلام دوستان چند روز پیش یه علایمی داشتم یه بار حالم بد میشه سرفه میکنم تب و لرز گرفتم بعد رفتم سرم و آمپول زدم حالم بهتر شد روز بعدش فقط کمی سرگیجه داشتم همه چی عادی بود ولی بازم روز سوم حالم بد شد بازم رفتن آمپول و سرم ودارو و اینا، الان امروز حالم خیلی خوب بود با اینکه هیچ مشکلی نداشتم بازم رفتم آمپول تقویتی زدم بنظرتون کرونا هست یا نه؟ میترسم تست بدم

اللهم صل علی محمد وال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برای تست نگران نباش 

خیلی ساده س زیر 40ثانیه 

برای خودت و اطرافیان خوبه

الان علایمی که گفتی رو میگن کرونا مگه اینکه خلافش ثابت بشه

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست
2740
نه والله آزمایش و تست ندادم نمیدونم چه آمپولیه دکتر بم زد

خب بایذ تست‌میدادی اول🤦

بعدش امپول ب کمپلس میگن نباید زد تو‌کرونا

حتما ی‌تست بده

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
یعنی کرونا یه روز حال آدم خوبه یه روز نه؟

برای بعضی ها آره

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست
یعنی کرونا یه روز حال آدم خوبه یه روز نه؟

بله .یکی از علائم کرونا اینکه آدم فکر میکنه حالش خوبه و بعد روز بعدی حالش بد میشه.  .

البته که خدا کنه نباشه 

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم