2733
2739
عنوان

بارداری

150 بازدید | 11 پست

سلام خانوما توووروخدا جواب بدین😟😟😟😟

من تو اقدامم روز ۱۳ پریود سونو فولیکول داشتم خییییییییلی عالی بود فولیکولام و دکتر گفت امپولHCGبزنمو روز ۱۴ و۱۵و۱۶ رابطه داشته باشیم.

من روز ۱۴ و ۱۵ رابطه داشتمو بعدش ۱ شب درمیان

امروز رو ۱۹ بودم کلی کار خونه کردمو جاروبرقی ک قدرتش بالاستو با فشار میکشید کشیدمو کمی کمرم درد گرفت بعدش ی خرررریتی کردم میز تلویزیون ب اون سنگینی رو بلند کردم جاشو عوض کردم بعدش کمرو زیر دلم کمی منقبض و کمی درد کمر گرفتم.

بعد اصلا ترشح نداشتم ک ب ترشح ابکی افتادم البته خیلی کم

یعنی این ماهم شانسمم از دست دادم؟؟؟؟😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گمون نکنم اینا ربطی داشته باشن بعدم تو چن روز که جنین تشکیل نمیشه تازه بعد از رابطه ۵ روز طول میکشه ...

ن عزیزم نهایتا تا ۲ ساعت بعد رابطه اسپرم توی لوله فالوپ منتظر تخمکه.

2738

نه عزیزم این درد ها به خاطر دارو هایی هست که‌مصرف کردی. الان فعلا‌ تقسیم سلولی ای انجام نشده که بترسی. اگه خیلی این‌ماه موفقیت آمیز بوده باشه برات، نهایتا اسپرم به تخمکت رسیده و تخمک بارور شده داره میاد تو‌رحمت. نگران نباش اتفاقی براش نمیوفته

اخه بعد از کار کمرم تیر میکشه و منقبضه قسمت های حساسم و مربوطه

میدونم دقیقا چی میگی. چون داروهای تحریک تخمدان هستن. و درد در ناحیه کمر و تخمدان و رحم ایجاد میکنه. حتی ممکنه پریودتو بی دلیل عقب بندازه. بهر حال داروهای هورمونی این حالت هارو میده به آدم. نگران نباش طبیعیه