2733
2734
عنوان

anti tpo بالا و مصرف پردنیزول از ابتدای بارداری.. کسی تجربه ای داره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 101900 بازدید | 701 پست
وای آخه چرا دکترای حتی خوب انقد دقتشون پایینه😯😯 منم واسه کمکاری تیرویید و بالا بودن Anti TPO چقد ...

اي واي از كجا متوجه شدين؟ به منم چيزي نگفتن

خداجونم مرسي كه معجزتو نشونمون دادي❤️شكرت☺️
اي واي از كجا متوجه شدين؟ به منم چيزي نگفتن

دیگه کم کم وقتی تک تک موردا اومد سراغم خودم وقتی دنبال علتش گشتم دیدم از عوارض همون آنتی بادیه

هم توی همین سایت بچه های دیگه تجربه کرده بودن و گفتن هم توی مقالات خودم خوندم

کلا آنتی بادی رو سریع باید مهارش کرد، بیماری خودایمنی به اورگان های بدن حمله میکنه دیگه. یعنی چی این دکترای بیسواد نمیفهمن میگن نه اون مهم نیست فقط کمکاری تیروئیدتو با لووتیروکسین کنترل کن

الان به هممون همینو گفتن😕😕😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستای عزیز سلام، من تو هفته 21 بارداری هستم و تی پی اوم که یه هفته پیش ازمایش دادم 990 بود البته تی ...

عزیزم بچت ب سلامتی ب دنیا اومد؟؟منم مشکل شما رو دارم

خدایا بچمو حفظ کن...خودت نگه دارش باش...
2731
نائیریکا جان ، لووتیروکسین هیچ تأثیری روی آنتی بادی نمیذاره فقط کم کاری تیروئیدت رو جبران میکنه ، دک ...

عزیزم مشکلت برطرف شد؟ منم دقیقا همین مشکلو دارم وکتر لووتیروکسین داد تی پی او ام رو برد بالا، انتقال جنین هم داشتم منفی شد نمی دونم بخاطر اون بود یا نه

سلام  من سابقه مرده زایی تو هفته 39 رو دارم یه سال بعد  باردار شدم متاسفانه دوباردچار بار ...

سلام شما واسه انتی تی پو بالا تو بارداری چه قرصی خوردین؟ من دوبار بارداری پوچ داشتم 

آدمی که جنگیدن بلدنیست به بدبختیاش میگه: "قسمت"                                                             من تلاشمو میکنم و مادر میشم به امید خدا💜        (ربّ لاتذرنی فرداً و انت خیر الوارثین)
سلام  من سابقه مرده زایی تو هفته 39 رو دارم یه سال بعد  باردار شدم متاسفانه دوباردچار بار ...

اصلا ربط نداره من تی پی او من خیلی بالاتر بود مشکل پیش نیومد

باورکن بعضی ها تنهاترت میکنند. 🥺🥺 
سلام دوستان لطفا منو لايك كنيد ! من تيروييدم الان نرماله ولي إنتي تپو ١٩١ ! من قبلا يه بار  ...

ربطی نداره

من خیلی دکتر رفتم گفتن بالای ۱۰۰۰ مشکل ایجاد میکنه 

عدد شما از منم کمتره

باورکن بعضی ها تنهاترت میکنند. 🥺🥺 
وسط غذا سلنیوم حتما بخورید و یه آزمایش هست باید بدین که ببینید به گلوتن و مواد غذایی حاوی گلوتن حساس ...

وقتی tpoمثبت میشه مگه هاشیموتو بهش نمی گن؟ با سونوگرافی تیرویید چی مشخص میشه؟ من سونو دادم 4 تا هیپو اکو دوتاش سمت راست دوتاش سمت چپ تیروییدم مشاهده شده غدد لنفاویم هم التهاب داره ولی دکتر سونوگرافی گفت چیز بدی نمی بینم دکتر غدد هم گفت زیر یک سانتن اصلا تن نده برا نمونه برداری

با سونو چی مشخص میشه لطف میکنی بیشتر توصیح بدی؟ ممنون

سلام من آنتی تی پی او ۱۳۳ بود و تیرویید نرمال ۳ ماه روزی نصف لووتیروکسین خوردم آنتی تی پی او شده ۸۷۰ ...

برا منم با خوردن لووتیروکسین tpo ام بالا رفت و tshام به شدت پایین اومد و پرکار شد با قطع دارو برگشت به حالت قبل ولی همچنان دکترها میگن لووتیروکسین بخورم من با این قرص مشکل بلع هم پیدا میکنم. به شما دکتر چی گفت برا بالا رفتن تی پی او تون با این قرص؟

2706