2733
2739
عنوان

خواهش میکنم بیایید کمک

193 بازدید | 15 پست

بچه ها از بین گرایش های مدیریت بازرگانی،امور بانکی،کسب و کارهای کوچک،مالی،دولتی،صنعتی کدومش بهتره برا استخدام؟دارم انتخاب رشته میکنم نمیدونم کدومارو بزنم😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رشته های خوب پیرا و اینا،با اینکه میدونم نمیارم ولی خب

وااای نه اگه میدونی پیرا نمیاری اولویت نززززن !!! 

اولویت خیلی مهمه من اولویتمو حسابداری میزنم بعدم روانشناسی بعدش زیست مولکولی و اینا 

ببین عزیزم اولویت اول و دوم و سوم خیلی مهمه بعد اگه اون رشته ای که زدی سه تا اولویتتو، به رتبه ت نخوره خیلی از شانسارو از دست دادی 

تو الان هرچی که میدونی برات مهمه و میخوای رو اولویت بزن ...مدیریت، کامپیوتر یا حسابداری هرکدوم رو که میخوای اولویت انتخاب کن خیلی مواظب اینا باش

بعد از اون دانشگاهی که میخوای بری هم خیلی مهمه  

مثلا ببین دانشنگاه ازاد از غیرانتفاعی بهتره چون ازاد جزو دانشگاههای بین المللیه و استیدشم سختگیرترن و مدرکشم معتبر تره 

پس اون رشته ای که میخوای مثلا اولویت اولتو ازاد بزن بعدش برو سراغ غیرانتفاعی

2738
وااای نه اگه میدونی پیرا نمیاری اولویت نززززن !!!  اولویت خیلی مهمه من اولویتمو حسابداری میزنم ...

نه عزیزم اشتباه میکنی،اگه اینارو اول بزنی ک همونارو قبول میشی خب،تو اولویت های اول باید رشته های خوشبینانه رو بزنی درسته که شانس کمه ولی احتنال قبولی هست!پس رشته های خوب رو میزنیم اول،و بعد رشته های واقع بینانه بعد هم کف قابل قبول یعنی رشته هایی که میدونیم صددردصد قبول میشیم ولی چنان خوب نیستن ولی ترجیح میدیم بریم و پشت کنکور نمونیم!چون سنجش شروع میکنه رشته هارو به ترتیب از اول تا ۱۵۰ بررسی میکنه و هرکدومو ک قبول بشی دیگه بعدیارو بررسی نمیکنه.

نه عزیزم اشتباه میکنی،اگه اینارو اول بزنی ک همونارو قبول میشی خب،تو اولویت های اول باید رشته های خوش ...

من شنیدم خیلیا میگفتن اولویتای اوال تا سه خیلی مهمن نمیدونم

من شنیدم خیلیا میگفتن اولویتای اوال تا سه خیلی مهمن نمیدونم

گلم از زمانی که درس میخوندم خیلی گذشته ولی تا این حدش یادمه که انتخابای اول چیزی که علاقه داری ولی شانس قبولیت کم هست باید بنویسی یه رشته راحت بزاری انتخاب اول همون قبول میشی بقیه حذف میشه ...انتخابای اول باید علایقت باشه که شک داری قبول میشی یا نه ...رفته رفته رشته هایی بنویس که مطمئنی با رتبه ت قبول میشی....چون انتخاب هاتو از اول نگاه میکنن هرکدوم قبول شی ثبت میشه پایینیارو دیگه نگاه نمیکنن 

2706